• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Hejo, dzisiaj rozpoczynam 8 tydzień, do wizyty zostało mi trochę ponad dobę. U nas miało być 34 stopnie, ale jest jednak trochę chłodniej i to mnie niezmiernie cieszy bo nie czuje się taka napuchnieta. Zaraz idę do fryzjera odświeżyć kolor a później skocze na zakupy do rossmana, muszę kupić coś z kwasem azealinowym do twarzy i ulubiony zel do kąpieli z isany bo dzieciaki wczoraj "niechcacy" zużyły pol butelki 🙈 miłego dnia dziewczyny i udanych wizyt. Czekam na piękne zdjęcia i równie cudne wiadomości ❤️

A tak w ogóle to okropnie, ale to przeokropnie mam ochotę na sushi 😭
 
Hejo, dzisiaj rozpoczynam 8 tydzień, do wizyty zostało mi trochę ponad dobę. U nas miało być 34 stopnie, ale jest jednak trochę chłodniej i to mnie niezmiernie cieszy bo nie czuje się taka napuchnieta. Zaraz idę do fryzjera odświeżyć kolor a później skocze na zakupy do rossmana, muszę kupić coś z kwasem azealinowym do twarzy i ulubiony zel do kąpieli z isany bo dzieciaki wczoraj "niechcacy" zużyły pol butelki 🙈 miłego dnia dziewczyny i udanych wizyt. Czekam na piękne zdjęcia i równie cudne wiadomości ❤️

A tak w ogóle to okropnie, ale to przeokropnie mam ochotę na sushi 😭
rozumiem że pieczone nie załatwi sprawy ? 😅🙃
 
Hejo, dzisiaj rozpoczynam 8 tydzień, do wizyty zostało mi trochę ponad dobę. U nas miało być 34 stopnie, ale jest jednak trochę chłodniej i to mnie niezmiernie cieszy bo nie czuje się taka napuchnieta. Zaraz idę do fryzjera odświeżyć kolor a później skocze na zakupy do rossmana, muszę kupić coś z kwasem azealinowym do twarzy i ulubiony zel do kąpieli z isany bo dzieciaki wczoraj "niechcacy" zużyły pol butelki 🙈 miłego dnia dziewczyny i udanych wizyt. Czekam na piękne zdjęcia i równie cudne wiadomości ❤️

A tak w ogóle to okropnie, ale to przeokropnie mam ochotę na sushi 😭
dopoki sushi jest bez surowej ryby to mozesz jesc do woli :D polecam kawalki w tempurze smazone na glebokim tluszczu 😍😍
 
rozumiem że pieczone nie załatwi sprawy ? 😅🙃
dopoki sushi jest bez surowej ryby to mozesz jesc do woli :D polecam kawalki w tempurze smazone na glebokim tluszczu 😍😍
Zalatwi załatwi, i w tempurze i pieczone! :D ale muszę wytrzymać to czwartku żeby zgarnąć męża, bo tak samej jesc to mi się nie chce :D a z moich koleżanek to chyba tylko jedna lubi sushi. :/ kiedyś nienawidziłam sushi, a teraz zadaje pytanie jak można go nie lubić:D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry