• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Zalatwi załatwi, i w tempurze i pieczone! :D ale muszę wytrzymać to czwartku żeby zgarnąć męża, bo tak samej jesc to mi się nie chce :D a z moich koleżanek to chyba tylko jedna lubi sushi. :/ kiedyś nienawidziłam sushi, a teraz zadaje pytanie jak można go nie lubić:D
ja uwielbiam, tylko jednak zdecydowa je wolę z surową ryba :( więc trzeba dać na wstrzymanie . :(
ojacie, tez dawno tatara nie jadlam… czemu mi przypomnialas ?! 😂😂
przepraszam.... Ale poczekaj, albo słyszałam gdzieś albo z kimś pisałam (może tutaj) że można zrobić wegański tatar, który jest też mega smaczny, chociaż na pewno nie tak jak prawdziwy 😅
 
ja uwielbiam, tylko jednak zdecydowa je wolę z surową ryba :( więc trzeba dać na wstrzymanie . :(

przepraszam.... Ale poczekaj, albo słyszałam gdzieś albo z kimś pisałam (może tutaj) że można zrobić wegański tatar, który jest też mega smaczny, chociaż na pewno nie tak jak prawdziwy 😅
oo nie slyszalam o weganskim, jakbys trafila gdzies na przepis to podeslij prosze, lubie takie rzeczy :D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry