• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
bede robic, ale jeszcze nie wiem kiedy, musze to ustalic z partnerem, bo on bardzo by chcial tego badania i nie wiem czy bedzie chcial czekac do po prenatalnych czy bedzie chcial wczesniej
ja robie wcześniej. W zeszłą środę miałam 9+0 i teraz idę jeszcze w czwartek na usg sprawdzić czy wszystko ok. Jeśli będzie powyżej 10 tyg to robie od razu nifty.
Prenatalne wstępnie na 21 września
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry