reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Ok i co poprostu nie mówisz o pozostałych kartach czy mówisz otwarcie ze masz wizyty tez w innym miejscu?

No bo co zleci mi na nowo badania? Nie wiem zupełnie jak to ogarnac XD
ja swojej prowadzacej powiedzialam, ze bede tez chodzic do luxmedu, zeby badania robic na pakiet i po prostu konsultuje z nia jakie badania powinnam zrobic i wtedy prosze lekarza z luxmedu, zeby wystawil mi na nie zlecenie :D
 
reklama
większość moich znajomych wogóle nie wie że są takie badania. Jak idą na prenatalne to nawet nie wiedzą czym to się różni od zwykłego USG. No zero stresu i wiedzy i obaw. A niektórzy to już wogóle nie idą na prenatalne bo kosztują. Dla mnie to jest nie do pomyślenia.

Dawaj zaraz znać jak tylko będą.
Moje dziś są już w Chinach więc pytanie kiedy zaczną je badać. Ponoć jak już się za to wezmą to wynik jest szybko. Ale staram się zachować spokój. To może być jeszcze kilka dni.
Hahaha. Ja tez taka byłam. Strasznie mnie zmieniła ta trauma związana z poprzednia ciąża. W ogóle całą naszą rodzine bardzo to zmieniło.
Ale pamiętam jak na połówkowych spotkałam dziewczyne z T18 która nie robiła papp i bety tylko samo usg które oczywiście było idealne. Takiego przerażenie nigdy nie widziałam. Strasznie jej współczułam :(
 
Dzien dobry!
Rano bylam pobrać krew, wyniki w miarę ok aczkolwiek hemoglobina zaczyna lecieć i pierwszy raz w życiu mam bazocyty poniżej normy😳
Dzisiaj wzięłam wolne, mąż prasuje a ja robię sałatkę z ogórków i papryki z kurkuma, wiecie taka na zimę.😅 Probowalam jej ostatnio i jest genialna, gdyby ktoś chciał przepis to chętnie się podzielę. :D
Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty ❤️
 
Ja już po prenatalnych z USG wszystko ok
Małe ryzyko wad,. Ale mówił żebym zrobiła pappe i wolne HCG wtedy poda wynik
I się zmartwiłam że coś nie tak
Przeziernosc obliczył na 1.56 i 1.60 dwa razy mierzył i mówił że jest super

Zdjęcia wam nie pokaże bo tak zrobił że przez środek biegnie biała linia... I akurat tam gdzie dzidziuś
 
Ja już po prenatalnych z USG wszystko ok
Małe ryzyko wad,. Ale mówił żebym zrobiła pappe i wolne HCG wtedy poda wynik
I się zmartwiłam że coś nie tak
Przeziernosc obliczył na 1.56 i 1.60 dwa razy mierzył i mówił że jest super

Zdjęcia wam nie pokaże bo tak zrobił że przez środek biegnie biała linia... I akurat tam gdzie dzidziuś
czekałam na wiesci. Nie martw się to są dobre wiaodmosci 😍😍
 
Ja już po prenatalnych z USG wszystko ok
Małe ryzyko wad,. Ale mówił żebym zrobiła pappe i wolne HCG wtedy poda wynik
I się zmartwiłam że coś nie tak
Przeziernosc obliczył na 1.56 i 1.60 dwa razy mierzył i mówił że jest super

Zdjęcia wam nie pokaże bo tak zrobił że przez środek biegnie biała linia... I akurat tam gdzie dzidziuś
myślę że to standardowa procedura. Mnie od razu będą krew pobierać jutro. Super że wszystko ok! Który masz dokładnie tc? Sugerował Ci może płeć czy nie pytałaś? ☺️
 
Patrzcie jakie zdjęcie dostałam....
 

Załączniki

  • IMG_20230920_114238.jpg
    IMG_20230920_114238.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 66
reklama
Do góry