reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Ja już po prenatalnych z USG wszystko ok
Małe ryzyko wad,. Ale mówił żebym zrobiła pappe i wolne HCG wtedy poda wynik
I się zmartwiłam że coś nie tak
Przeziernosc obliczył na 1.56 i 1.60 dwa razy mierzył i mówił że jest super

Zdjęcia wam nie pokaże bo tak zrobił że przez środek biegnie biała linia... I akurat tam gdzie dzidziuś
Super! Nie martw się, Papp i wolne hcg to już raczej standardowa procedura przy prenatalnych :)
Szkoda z tymi zdjęciami to zawsze mega pamiątka!
 
reklama
Ja już po prenatalnych z USG wszystko ok
Małe ryzyko wad,. Ale mówił żebym zrobiła pappe i wolne HCG wtedy poda wynik
I się zmartwiłam że coś nie tak
Przeziernosc obliczył na 1.56 i 1.60 dwa razy mierzył i mówił że jest super

Zdjęcia wam nie pokaże bo tak zrobił że przez środek biegnie biała linia... I akurat tam gdzie dzidziuś
To jest normalne że robi się z krwi i USG i się wrzuca parametry żeby ocenić ryzyko ;)
 
Ja właśnie godzinę temu dostałam info że moja krew dotarła do labo w Hongkongu. 😍
Mam nadzieję że szybko się zabiorą za jej badanie.
Ooo fajnie ze Nifty daje taki podgląd :) Sanco ani słowa mimo ze są w PL 🤭
Ja włączyłam sobie Bonda, zrobiłam talerz frytek i staram się nie myśleć.
Mąż i gin namawiają żebym pojechała na jakieś zakupy ale chyba jednak nie dałabym rady, nerwówka nie do opisania..
 
Dziewczyny byłam na wizycie u mojej pani doktor. Wszystko ok 11+2. Więc wiek OM i USG taki sam. Uśmialiśmy się bo tak ładnie było człowieka widać ale ja mówię że coś się nie rusza. To Pani doktor potrzasnela mi brzuchem i chyba trochę się wkurzył że go obudzilysmy bo zaczął takie piruety że już nie byłyśmy w stanie go ładnie złapać na zdjęciu 🤣 martwię się tylko czy jutro nie za wcześnie na prenatalne ale z drugiej strony będzie jeszcze nifty. Najwyżej pójdę drugi raz 😀
 

Załączniki

  • dcda0834-f9db-4654-9925-8f12027528d9.jpeg
    dcda0834-f9db-4654-9925-8f12027528d9.jpeg
    40,6 KB · Wyświetleń: 80
Widziałam też zdjęcie nocnikowe ale pani doktor nie chciała wyrokować. Jak spał serce biło 155. Później przy tym szaleństwie ruchowym już nie mierzylysmy 😍
nooo już wygląda całkiem jak mały ludek. Rączki nóżki. Nie trzeba się domyślać co gdzie jest 🤣
piękny człowiek ! Ja się nie mogę doczekać wizyty, został jeszcze tydzień :)
 
reklama
Do góry