reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Dziewczyny. Tyle emocji! Doktor z prenatalnych cudowny. Naprawdę już rozumiem dlaczego ma tak dobre opinie. Na prenatalnych wszystko super. Nie miał się czego przyczepić, a sprawdzał wszystko po dwa razy. Maluch trochę szalał ale później się uspokoił i wszystko można było pomierzyć. Więc kość nosowa jest, przezierność 1.01 mówił że bardzo dobrze, serce bije równo 160.

Patrzył między nogi najpierw mówi że chłopiec na nocnikowym coś widać między nogami, ale z profilu wygląda na dziewczynkę bo ma widełki 🤦 więc mam 50:50 🤣😂 liczę że nocnikowe to pępowina ale wyjdzie na nifty. Pobrali krew i wyniki pappa w przyszłym tyg.

Naprawdę się cieszę bo nie znalazł żadnej nieprawidłowości ale sprawdzał nawet każda nóżke i rączkę.
Wspaniała wiadomość! ♥️
Trzymam teraz kciuki za pozostałe wyniki i sanco ✊🏻
 
Dziewczyny. Tyle emocji! Doktor z prenatalnych cudowny. Naprawdę już rozumiem dlaczego ma tak dobre opinie. Na prenatalnych wszystko super. Nie miał się czego przyczepić, a sprawdzał wszystko po dwa razy. Maluch trochę szalał ale później się uspokoił i wszystko można było pomierzyć. Więc kość nosowa jest, przezierność 1.01 mówił że bardzo dobrze, serce bije równo 160.

Patrzył między nogi najpierw mówi że chłopiec na nocnikowym coś widać między nogami, ale z profilu wygląda na dziewczynkę bo ma widełki 🤦 więc mam 50:50 🤣😂 liczę że nocnikowe to pępowina ale wyjdzie na nifty. Pobrali krew i wyniki pappa w przyszłym tyg.

Naprawdę się cieszę bo nie znalazł żadnej nieprawidłowości ale sprawdzał nawet każda nóżke i rączkę.
cudnie! 😍 A który to tc? Ja mam prenatalne jutro ale już drżę ze stresu. Im bliżej do wizyty tym gorzej 😬
 
cudnie! 😍 A który to tc? Ja mam prenatalne jutro ale już drżę ze stresu. Im bliżej do wizyty tym gorzej 😬
wg dzisiejszego USG 11+5. Ja też się stresowałam strasznie i maluch chyba to czuł- nie wiem czy to już możliwe i dość mocno szalał na początku ale im byłam spokojniejsza po kolejnych pomiarach tym bardziej dziecko się uspokajało.

Będę trzymac kciuki.

Ja będę dostawać kolejnego zawału otwierając nifty 🫣
 
cudnie! 😍 A który to tc? Ja mam prenatalne jutro ale już drżę ze stresu. Im bliżej do wizyty tym gorzej 😬
wg dzisiejszego USG 11+5. Ja też się stresowałam strasznie i maluch chyba to czuł- nie wiem czy to już możliwe i dość mocno szalał na początku ale im byłam spokojniejsza po kolejnych pomiarach tym bardziej dziecko się uspokajało.

Będę trzymac kciuki.

Ja będę dostawać kolejnego zawału otwierając nifty 🫣

Tych zawałów to my sporo tu mamy. Zadna jeszcze u kardiologa na szczęście nie była 😂 ja mam kilka dziennie a największe na wizycie
 
reklama
Jak często macie wizyty u swoich lekarzy? Bo ja dopiero za miesiąc ponad mam iść jak już będę po prenatalnych a to wieczność 🙈 no i się zastanawiam czy nie zapisać się jeszcze w międzyczasie za 2 tygodnie do kogoś innego żeby sprawdzić czy jest wszystko dobrze. A może przesadzam 🙄 bo to taka niepewność czy aby na pewno wszystko jest ok 🙈 17 dopiero te prenatalne 😬
 
Do góry