• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Dziewczyny dzięki za kciuki. Jestem już po. Trochę zeszło. Niewiadomo skąd krew i skrzepy. Nadal jest wydzielina brązowa. Krwiaka nie ma. Ryzykujemy odstawiamy acard. Może wydarzyć się wszystko. Za tydzien muszę się pokazać. Narazie dzidzia żyje widziałam dziś w 3D, słuchałam serca. Mam nadzieje ze będzie się trzymać, ale to będzie stresujący tydzien zwłaszcza ze odstawiamy acard (mam trombofilie) zastrzyki zostaja bo to nie ma innej możliwości. Jestem szczęśliwa a jednocześnie zaczyna się wielki czas oczekiwania czy dzidzia przetrwa. Sporo ryzykujemy ale musimy. Urósł prawidłowo.
Napisze tylko, że się bardzo cieszę no i piękne to dzisiejsze zdjęcie usg. 😉
 
Dziewczyny dzięki za kciuki. Jestem już po. Trochę zeszło. Niewiadomo skąd krew i skrzepy. Nadal jest wydzielina brązowa. Krwiaka nie ma. Ryzykujemy odstawiamy acard. Może wydarzyć się wszystko. Za tydzien muszę się pokazać. Narazie dzidzia żyje widziałam dziś w 3D, słuchałam serca. Mam nadzieje ze będzie się trzymać, ale to będzie stresujący tydzien zwłaszcza ze odstawiamy acard (mam trombofilie) zastrzyki zostaja bo to nie ma innej możliwości. Jestem szczęśliwa a jednocześnie zaczyna się wielki czas oczekiwania czy dzidzia przetrwa. Sporo ryzykujemy ale musimy. Urósł prawidłowo.
Drugi cud zaliczony 😉 teraz będzie już wszystko dobrze 💪
 
Ktoś tu dzisiaj pisał o HP? 😂
 

Załączniki

  • Screenshot_20230922_165310_Facebook.jpg
    Screenshot_20230922_165310_Facebook.jpg
    137,3 KB · Wyświetleń: 78
  • Screenshot_20230922_165304_Facebook.jpg
    Screenshot_20230922_165304_Facebook.jpg
    110,6 KB · Wyświetleń: 78
  • Screenshot_20230922_165257_Facebook.jpg
    Screenshot_20230922_165257_Facebook.jpg
    103,7 KB · Wyświetleń: 72
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry