reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Ja za to w poprzednich wynikach i tych teraz mam informacje ze przebyłam Różyczkę i toksoplazmozę - oba są prawdziwe. Początkowo bałam się trochę jakie mogą być konsekwencje ale gin uspokaja ze to normalka ☺️
Dziękuje losowi ze mam ten pakiet medicover bo jak czytam ile was kosztują te badania to są naprawdę spore kwoty :(

Będzie dobrze. Mam nadzieje :)
Ja byłam w stanach w lutym i w maju, ogólnie powinnam być tam co kwartał ale tym razem to oni przylatuje wiec na szczęście nie muszę przyznawać się jeszcze w robocie ze jestem w ciąży.
mam to samo. Narazie cicho sza. Szczególnie że wiem że zrobię im tym problem. No ale cóż.
Zazdro stanów. Kiedyś też tam polecę 🫣 😂
 
reklama
mam to samo. Narazie cicho sza. Szczególnie że wiem że zrobię im tym problem. No ale cóż.
Zazdro stanów. Kiedyś też tam polecę 🫣 😂
Ja tez będę problemem. Napisałam do szefa ze idę do lekarza i będę za godzine. Jak wróciłam to tylko spytał : i jak tam? Wszystko dobrze? Mam nadzieje ze nie czuje pisma nosem bo do ustalania premii rocznych i podwyżek chce siedzieć cichutko. Oraz do Sanco, to wiadomo.

Umówiłam się teraz na to drugie prenatalne ze skierowania i pani z rejestracji na moje ze chciałabym od 23.09 powiedziała tylko ze u nich lekarze zalecają zrobienie od 12t2dnia bo im dziecko większe tym lepiej. Zobaczymy
 
Ja tez będę problemem. Napisałam do szefa ze idę do lekarza i będę za godzine. Jak wróciłam to tylko spytał : i jak tam? Wszystko dobrze? Mam nadzieje ze nie czuje pisma nosem bo do ustalania premii rocznych i podwyżek chce siedzieć cichutko. Oraz do Sanco, to wiadomo.

Umówiłam się teraz na to drugie prenatalne ze skierowania i pani z rejestracji na moje ze chciałabym od 23.09 powiedziała tylko ze u nich lekarze zalecają zrobienie od 12t2dnia bo im dziecko większe tym lepiej. Zobaczymy
ja będę 11+5 ale mam nadzieję że lekarz sobie poradzi. Jak nie to zrobię jak Ty i pójdę drugi raz. ☺️
 
Ja tez będę problemem. Napisałam do szefa ze idę do lekarza i będę za godzine. Jak wróciłam to tylko spytał : i jak tam? Wszystko dobrze? Mam nadzieje ze nie czuje pisma nosem bo do ustalania premii rocznych i podwyżek chce siedzieć cichutko. Oraz do Sanco, to wiadomo.

Umówiłam się teraz na to drugie prenatalne ze skierowania i pani z rejestracji na moje ze chciałabym od 23.09 powiedziała tylko ze u nich lekarze zalecają zrobienie od 12t2dnia bo im dziecko większe tym lepiej. Zobaczymy
a mnie węszył już w styczniu w poprzedniej ciąży. Nie poleciałam do Włoch i powiedziałam że skręciłam nogę. Na szczęście nie powiedziałam o ciąży bo za kilka tyg już w niej nie byłam ☹️ ale do teraz mi ta mogę wypomina niby w żartach.
Poza tym on cały czas zaczynał ten temat dzieci a ja mówiłam że mnie nie dotyczy 😂 nie wiem dlaczego miałabym mu się spowiadać i tłumaczyć. Francuzi są dziwni.
 
a mnie węszył już w styczniu w poprzedniej ciąży. Nie poleciałam do Włoch i powiedziałam że skręciłam nogę. Na szczęście nie powiedziałam o ciąży bo za kilka tyg już w niej nie byłam ☹️ ale do teraz mi ta mogę wypomina niby w żartach.
Poza tym on cały czas zaczynał ten temat dzieci a ja mówiłam że mnie nie dotyczy 😂 nie wiem dlaczego miałabym mu się spowiadać i tłumaczyć. Francuzi są dziwni.
ja dziś z koleżanką gadałam odnośnie przedszkole to się śmiała żebym drugie robiła, że wtedy to już łatwiej 🤣 zresztą już któryś raz taki temat ktoś porusza odkąd wiem że fasolka się pojawiła 🙃 nawet dyrektor mnie się pytal czy nie chce na jakąś podyplomowke iść to mu powiedziałam że ja tam nie mam czasu na takie rzeczy 🤣 na szczęście mamy dobry kontakt i mogłam odrzucić taką propozycję 🙃🤣
 
super! Ja też bym najchętniej jeszcze poszła przed nifty spr USG mimo że w zeszła środę było wszystko ok. Boje się co gdyby ciąża obumarła przed nifty.

Ale miejsce na PZU jest tylko w klinice gdzie pracuje w recepcji wsibska żona kolegi więc tam nie chodzę bo rozpowiada później o innych kto jestem. Ciąży a kto nie. A nie chce żeby ktokolwiek wiedział. Więc pójdę prosto na nifty. Szybko minie. Jutro mam wizytę gości w pracy i jestem w niej od rana do 22 bo mamy wieczorem kolację. A w czwartek już oddaje krew po południu.
Ciekawe kiedy będzie wynik.
Mam nadzieję że nie we wtorek bo znów mąż jest na meczu cały dzień i wróci w nocy. A chce otworzyć wyniki wspólnie.
W co mąż gra? :)
Dzień dobry 🙂 Młoda w żłobku, chętnie weszła do sali, pomachała i mogłam jechać do pracy. Biję się z myślami czy ogarnąć nas jutro wcześniej żebym mogła przed pracą pojechać do przychodni na krew, pobierają 7-8:30, ale znając życie to będzie masa ludzi... Najwyżej się spóźnię, ale już czas goni, bo we wtorek wizyta... Jestem dobrej myśli, bo znowu zwracam wodę 🤣 tylko w niedzielę było dobrze 🤣
Edit: Badałyście może krew na cytomegalię? Zastanawiam się czy i gdzie robić, w punkcie alabu czy w laboratorium w Olsztynie 🤔🤷‍♀️ W pierwszej ciąży nie badałam, nawet nie wiedziałam, tylko raz siostra mnie zapytała o to.
Ja robiłam teraz i w poprzedniej też :)
 
reklama
Do góry