reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Ciąża to nie choroba bo to zespół chorób. Tak kiedyś usłyszałam i się zgadzam z tym.
Wczoraj mnie lekarka pocieszała, że oni ginekolodzy lubią rzygające pacjentki bo takie ciąże mają większe szanse. Pewnie powiedziała mi to żeby mnie pocieszyć 😂 ale fajnie, że się stara 😂
Moja lekarka też się ucieszyła z moich wymiotów i nudności;)
 
reklama
Cześć,
Jakie macie plany na weekend?
Ja jadę z mężem z psem do weterynarza, ma naderwane więzadło i musimy zrobić rtg, zawsze sama załatwiałam wszystko że zwierzętami ( mam 2 psy i 2 koty), a teraz nie mogę 😁
ja mam ambitny plan na sprzątanie 🤣 wlanie udało mi się ogarnąc najgorsza część łazienki, robię chwilę przerwy bo mnie brzuch boli. Niestety jest to kosztem mega bałaganu u córki w pokoju 🤣 bo ma z lekka samowolke bo starego nie ma
 
aha i gina o to pytałam i powiedział że taka ilość to nie jest alkohol dla organizmu. Problem jest jak wypijesz normalnie wino czy mocny alkohol. Ale poniżej 0.5 jest bez wpływu.
O, no to dobra informacja. Bo w necie piszą, że lepiej nie pić, bo taka ilość też nie wiadomo jaki ma wpływ.
Ale skoro Twój gin mówi, że ok to jak się spotkamy z rodzicami, żeby im przekazać to mogę lampkę wypić 😁
 
reklama
Wybór napojów bezalkoholowych jest ogromny, ja lubię piwo Bavaria 😁 pamiętam jak 13 lat temu, gdy byłam w 1 ciazy było tylko karmi ciemne 🤦‍♀️
 
Do góry