reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Mam 2 kreski w przyszłym tygodniu idę na echo ale jestem po wielu stratach i bardzo się denerwuje … jakieś porady jak odgonić złe myśli , jak się nie denerwować 🙃
 
reklama
Łączę się w bólu:( cały dzień w łóżku, wszystko mi śmierdzi, kręci się w głowie, niesamowity głód i ssanie, a nic nie smakuje. I tak już drugi tydzień
My siedzimy na pikniku rodzinnym u mojej mamy w pracy. Wszyscy jedzą kiełby i mięska a ja suchą bułę :(
Ubezpieczenie psa, pierwszy raz słyszę, ale bardzo ciekawe rozwiązanie 🤔 u jakiego ubezpieczyciela masz wykupione?
Chyba w PL póki co tylko można w generali :) rasa mojego psiaka jest mega chorowita wiec wzięliśmy od razu :)
Dziewczyny mam pytanie, kiedy powinna przyjść normalna miesiączka po łyżeczkowaniu? Długo czekałyście?
Dziś tak delikatnie czasami coś poczuję, ale to chyba normalne? Plamienia już prawie nie mam, to też chyba dobry znak?
Myśle ze to dobry znak ale obstawiam ze normalna miesiączka to dopiero tak za około miesiąca. Mogę się mylić oczywiście, najlepiej spytac lekarza niestety
 
reklama
Do góry