reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Hej dziewczyny, ja dzisiaj po wizycie kontrolnej. chyba wszystko ok bo Pani doktor nie Mogła zmierzyć dzidka tak się ustawialo, próbowała Parę razy i odpuściła. Jedynie to słyszałam piękne mocne serduszko
W ta środę mam prenatalne 12+1 wtedy się coś dowiem, oby tylko było ok
Mdłości dalej są ale dużo lżejsze przyjmuje lek xonvea na mdlosci i wymioty, jedyne 85 zł na 5 dni leczenia.... Ale cóż bez tych leków nie mogę funkcjonować... Także liczę że niedługo będą objawy ustępować i będę mogła odstawić ten lek.
 

Załączniki

  • IMG_20230918_093227.jpg
    IMG_20230918_093227.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 55
reklama
Odnośnie powiedzenia szefowi o ciąży to mam w planie w weekend 🤣 W poprzedniej sam się domyślił (bo tydzień wcześniej powiedziałam, że muszę wcześniej wyjść bo mam lekarza), uroki pracy z rodziną 🤣 Póki co z obcych wie tylko koleżanka z pracy. Jesteśmy tylko we dwie, mam nadzieję, że nic się nie będzie działo i będę mogła pracować jak najdłużej 😀
A u mnie wiedza w pracy a w domu nie 😂
 
Hej dziewczyny, ja dzisiaj po wizycie kontrolnej. chyba wszystko ok bo Pani doktor nie Mogła zmierzyć dzidka tak się ustawialo, próbowała Parę razy i odpuściła. Jedynie to słyszałam piękne mocne serduszko
W ta środę mam prenatalne 12+1 wtedy się coś dowiem, oby tylko było ok
Mdłości dalej są ale dużo lżejsze przyjmuje lek xonvea na mdlosci i wymioty, jedyne 85 zł na 5 dni leczenia.... Ale cóż bez tych leków nie mogę funkcjonować... Także liczę że niedługo będą objawy ustępować i będę mogła odstawić ten lek.
to ruchliwy człowieczek 🥰 ale już duża dzidzia na usg 😍
 
Jestem w drugiej ciąży i mam przed tym lęk. I już chce być po tym wszystkim.
ja też 🙃 w sumie miałam już powiedzieć po pierwszych badaniach żeby mieli czas na ogarnięcie nowej osoby, ale na razie to odwlekam, bo wiem że będą przyznawane podwyżki i nie chciałabym żeby to wpłynęło w jakiś sposób. I ogólnie chciałabym pracować najlepiej do lutego żeby ogarnąć najważniejsze rzeczy ale nie wiem czy się uda 🤣
 
reklama
Do góry