reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Dla Części z was to już nie pierwsza ciąża więc może jesteście w stanie podpowiedzieć czy u was takie zdjęcie wskazywało na którąś płeć? Wrzucam przekrój i nocnikowe.
Miałyście podobnie? Z przekroju wydawało mu się że dziewczyna z nocnika chłopak 🤦 czytam że na tym etapie raczej się ocenia po wyrostku i przekroju.
Mi to wygląda na dziewczynke 🥰😍
 
Dziewczyny chyba lapie mnie jakieś choróbsko od rana leżę, katar, mega zawalone zatoki gardło boli. Teraz mierze temp i mam 37.8 oczywiście wzięłam paracetamol
Muszę chyba się umówić do lekarza
Macie jakieś sprawdzone specyfiki które mogę wziąć?
Pije herbatę z miodem Cytryną i sokiem malinowym
Zjadłam Kanapkę z.... Czosnkiem 😁
 
Dla Części z was to już nie pierwsza ciąża więc może jesteście w stanie podpowiedzieć czy u was takie zdjęcie wskazywało na którąś płeć? Wrzucam przekrój i nocnikowe.
Miałyście podobnie? Z przekroju wydawało mu się że dziewczyna z nocnika chłopak 🤦 czytam że na tym etapie raczej się ocenia po wyrostku i przekroju.
to raczej pępowinę widać, u mnie przy córce widział w 12 tygodniu wargi sromowe 😁
 
Dziewczyny chyba lapie mnie jakieś choróbsko od rana leżę, katar, mega zawalone zatoki gardło boli. Teraz mierze temp i mam 37.8 oczywiście wzięłam paracetamol
Muszę chyba się umówić do lekarza
Macie jakieś sprawdzone specyfiki które mogę wziąć?
Pije herbatę z miodem Cytryną i sokiem malinowym
Zjadłam Kanapkę z.... Czosnkiem 😁
To już wzięłaś najlepsze specyfiki 😂
Ja się tylko herbatą z miodem ratuję 🫣
 
Dziewczyny chyba lapie mnie jakieś choróbsko od rana leżę, katar, mega zawalone zatoki gardło boli. Teraz mierze temp i mam 37.8 oczywiście wzięłam paracetamol
Muszę chyba się umówić do lekarza
Macie jakieś sprawdzone specyfiki które mogę wziąć?
Pije herbatę z miodem Cytryną i sokiem malinowym
Zjadłam Kanapkę z.... Czosnkiem 😁
dramat z chorowaniem.. ja pije herbatę z sokiem malinowym, całe zapasy co robię na zimę spijam 😁 ogólnie plukam 3 razy dziennie nos solą hipertoniczną, gardło plukam woda z solą i biorę tabletki z propolisem do ssania..
 
reklama
Do góry