reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Dziewczyny chyba lapie mnie jakieś choróbsko od rana leżę, katar, mega zawalone zatoki gardło boli. Teraz mierze temp i mam 37.8 oczywiście wzięłam paracetamol
Muszę chyba się umówić do lekarza
Macie jakieś sprawdzone specyfiki które mogę wziąć?
Pije herbatę z miodem Cytryną i sokiem malinowym
Zjadłam Kanapkę z.... Czosnkiem 😁
hmm..ja często się ratuje też imbirem do herbaty, chociaż z nim trzeba uważać, może sprawdź czy goździki możnaw ciąży, bo w jak coś mnie na początku roku pobierało to tym się ratowałam tez.
 
reklama
Dziewczyny. Tyle emocji! Doktor z prenatalnych cudowny. Naprawdę już rozumiem dlaczego ma tak dobre opinie. Na prenatalnych wszystko super. Nie miał się czego przyczepić, a sprawdzał wszystko po dwa razy. Maluch trochę szalał ale później się uspokoił i wszystko można było pomierzyć. Więc kość nosowa jest, przezierność 1.01 mówił że bardzo dobrze, serce bije równo 160.

Patrzył między nogi najpierw mówi że chłopiec na nocnikowym coś widać między nogami, ale z profilu wygląda na dziewczynkę bo ma widełki 🤦 więc mam 50:50 🤣😂 liczę że nocnikowe to pępowina ale wyjdzie na nifty. Pobrali krew i wyniki pappa w przyszłym tyg.

Naprawdę się cieszę bo nie znalazł żadnej nieprawidłowości ale sprawdzał nawet każda nóżke i rączkę.
cudownie, gratulacje! A kiedy mniej więcej będziesz miała wynik Pappa? Też idę w czwartek, tylko 5.10 i jestem ciekawa kiedy w kolejnym tygodniu można mieć już komplet badań
 
Czy ktoś dziś wizytuje?
Ja już po wizycie 11+6 prenatalnej. 5.5 cm dzidziusia ❤️ Serduszko pięknie biło jestem już spokojniejsza bo najgorszy okres za mną mam nadzieje 😊 już i lepiej się czuje wiec mogę wchodzić w drugi trymestr już z lekka ulgą. Ogólnie kobieta jest pokręcona🤦🏼‍♀️ Najpierw chciałam dziewczynkę i okazał się chłopiec teraz myśle o fajnie by było gdyby był chłopiec razem by się lepiej bawili ubranka te same a tu Pano doktor ze 70% dziewczynka ❤️ I już mieszane uczucia 🤷‍♀️ Choć najważniejsze żeby było zdrowe ale z tylu głowy coś jest czy któraś ma podobnie ? A i wcześniej lekarz płeć podał mi w 17 tyg tu nie bardzo chciała ale tak na 70 % czy zmieniło się którejś z Was ze w 12 tyg dziewczynka a później chłopiec? Kiedyś słyszałam ze jedna płeć na druga łatwo pomylić na wczesnym etapie ale już nie pamietam która płeć 😊
 
Coś mówiliście o glukozie? 😂 54 mam. Niemożliwe coś poszło nie tak. Mierzylam jeszcze przed i po badaniu zaraz glukometrem była 79. Zreszta mierze codzień.
 
Ale to mam nadzieję nie było przy krzywej?
nie glukoza tylko na czczo. Ale to coś nie halo, bo ja wstałam dziś bardzo wcześnie i było mi niedobrze z powodu migreny, zjadłam dwie kromki popilam herbata i mówię zrobię ta glukozę kiedy indziej. Przed tym zmierzylam było 70 coś glukometr. Po więcej, ale przed pobraniem kilkanaście minut miałam 86 na glukometrze , po pobraniu kilka minut miałam 77 zdaje się. Coś mi nie gra tu.
 
reklama
Do góry