reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Cześć dziewczyny! Jestem Ola, to moja druga ciąża - pierwsza niestety była nieudana. Bardzo chciałam dołączyć do forum już wcześniej, ale termin mam na koniec marca, a grupa marcowa nie przyjmuje już nowych osób :( mogę zostać z Wami i dołączyć do grupy prywatnej @powerpuff? Byłoby super, bo przyznam, że przy moich przejściach czytanie forum dało mi dużo wsparcia i chciałabym czasem z kimś pogadać, a nie mam wśród znajomych wielu osób z dziećmi...a wiecie jak to jest, ze znajomymi bezdzietnymi trudno się gada o ciąży :D zaczynam teraz 16 tydzień :)
 
reklama
Cześć 😊 co tam dziewczyny nie prywatne? Jak się macie?

Ja wracam do zdrowia, odzyskałam węch 😁 został mi średni katar, raczej taki zatkany nos, psikam co chwilę i mam nadzieję, że już samo przejdzie.
Powiem Wam, że dość mam już tych stresów, próbuje myśleć o czymś innym, oglądam wózki, łóżeczka itp 😁 robicie już jakieś zakupy?
Stwierdziłam, że jak tylko prenatalne usg będzie dobrze ( dopiero 9.10.) , to zaczynam zakupy 😁
To dobrze że w końcu lepiej, odzyskany węch to jest nadzieja 😆
 
Powoli muszę kupić większe ubrania, zamawialiście coś ciążowego z shein?
Kurcze, shein mnie nigdy nie przekonywało...i na razie jeszcze dopinam się w starych jeansach :D (chociaż takich, które kiedyś musiałam nosić z paskiem, a teraz ledwo ledwo :D) wgl chciałabym kupić jak najmniej rzeczy typowo ciążowych, raczej takie, które wykorzystam też po ciąży, ale chyba skuszę się na jeansy, bo całe życie w nich chodzę i nie mam pojęcia co bym miała ubierać zamiast jeansów 😂
 
Cześć dziewczyny! Jestem Ola, to moja druga ciąża - pierwsza niestety była nieudana. Bardzo chciałam dołączyć do forum już wcześniej, ale termin mam na koniec marca, a grupa marcowa nie przyjmuje już nowych osób :( mogę zostać z Wami i dołączyć do grupy prywatnej @powerpuff? Byłoby super, bo przyznam, że przy moich przejściach czytanie forum dało mi dużo wsparcia i chciałabym czasem z kimś pogadać, a nie mam wśród znajomych wielu osób z dziećmi...a wiecie jak to jest, ze znajomymi bezdzietnymi trudno się gada o ciąży :D zaczynam teraz 16 tydzień :)
Czemu już nie przyjmują? To trochę smutne mi się wydaje. Czasami ktoś potrzebuje po jakimś czasie takiego wsparcia na forum czy jakiegoś wygadania sie. Tu dziewczyny są super! Mi bardzo pomaga to forum 🙂
 
Ja to bym mogła już coś przeglądać, kupować, ale się wstrzymuje bo wiem że to za wcześnie 🙈 ale tak się cieszę a jednocześnie jestem tak przerażona że nie da się tego opisać 😅
dlatego sobie postanowiłam, że jak dobrze wyjadą prenatalne, to koniec stresów..
Powiem Wam, że nawet jak już dzieci są starsze to i tak jest ciągle stres.. np jak spadnie z z łóżka, ma dziwnego guza na szyii, czy 2 latka ugryzie szklankę.. wszystko to i jeszcze więcej przeszłam 😁
 
Czemu już nie przyjmują? To trochę smutne mi się wydaje. Czasami ktoś potrzebuje po jakimś czasie takiego wsparcia na forum czy jakiegoś wygadania sie. Tu dziewczyny są super! Mi bardzo pomaga to forum 🙂
Przyjmowały tylko te dziewczyny, które pisały na forum praktycznie od początku :( a ja, nauczona doświadczeniem, przed prenatalnymi nie chciałam się nigdzie zapisywać. A po już było za późno. Dlatego super by było gdybym mogła zostać z Wami, zaczęłam Was czytać dopiero dzisiaj, ale przeczytałam ponad 100 stron 😁
 
dlatego sobie postanowiłam, że jak dobrze wyjadą prenatalne, to koniec stresów..
Powiem Wam, że nawet jak już dzieci są starsze to i tak jest ciągle stres.. np jak spadnie z z łóżka, ma dziwnego guza na szyii, czy 2 latka ugryzie szklankę.. wszystko to i jeszcze więcej przeszłam 😁
Ja też tak myślałam hahah ale wiadomo jak to jest. Np od wczoraj pobolewa mnie podbrzusze i już stres i milion myśli - czy to tylko przeciążenie czy może coś poważniejszego...jakbym mogła to bym codziennie biegała na USG. Z drugiej strony przed każdym mocno panikuję, bo w poprzedniej ciąży usłyszałam, że serduszko przestało bić
 
reklama
Przyjmowały tylko te dziewczyny, które pisały na forum praktycznie od początku :( a ja, nauczona doświadczeniem, przed prenatalnymi nie chciałam się nigdzie zapisywać. A po już było za późno. Dlatego super by było gdybym mogła zostać z Wami, zaczęłam Was czytać dopiero dzisiaj, ale przeczytałam ponad 100 stron 😁
No trochę tu tego jest do czytania 🤣
 
Do góry