reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy z Przymorza w Gdańsku

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
lidijka - nie przejmuj sie tym makiem :) ja w niedziele bylam w pizzy hut i jadlam ostre poledwiczki :) a co tam ;D
 
reklama
lidijka pisze:
Ale macie fajnie z tą bliskością do morza.
Ja jeszcze miesiac temu mieszkalam w takim miejscu, ze mialam z 15 min spacerkiem do morza :p. Teraz z 10, 15 min dluzej, ale to i tak calkiem bliziutko :)
 
Rzeczywiście bliskość morza, to bardzo fajna sprawa. Ja nad morze mam ok 15-20 minut. Idealnie na spacery, chociaż jak są silne wiatry, to aż głowę urywa. A+t+? - bardzo fajnie jest wiedzieć, że jest ktoś tak blisko. Może się nawet widziałyśmy gdzieś przelotem. Ja mam termin na 15 kwietnia i mieszkam na Kołobrzeskiej w okolicy przychodni.
Zastanawiałam się, czy gdzieś w pobliżu jest jakieś dobre przedszkole. Słyszałam, że czasami trzeba zapisywać dzieci z duuużym wyprzedzeniem. Niestety chyba obecna sytuacja zmusi mnie także do szukania żłobka. Może ktoś zna dobry żłobek w okolicy Przymorza?
 
Ewciu, a nie lepiej poszukać niani?Gdzieś tam już pisałyśmy o zaletach niani i żłobków. I tak niektóre dziewczyny maja babcie, inne nianie a inne preferują złobki. ja w odpowiednim czasie będę szukać niani, bo mama daleko a teściowa pracuje.
 
ewaff123 pisze:
A+t+? - bardzo fajnie jest wiedzieć, że jest ktoś tak blisko. Może się nawet widziałyśmy gdzieś przelotem. Ja mam termin na 15 kwietnia i mieszkam na Kołobrzeskiej w okolicy przychodni.

Ja mieszkalam tez niedaleko przychodni, ale na Olsztynskiej, teraz mieszkam na Startowej, wiec troche dalej. Termin mam na 29 kwietnia. A gdzie chcesz rodzic? Na Zaspie?

ewaff123 pisze:
Zastanawiałam się, czy gdzieś w pobliżu jest jakieś dobre przedszkole. Słyszałam, że czasami trzeba zapisywać dzieci z duuużym wyprzedzeniem. Niestety chyba obecna sytuacja zmusi mnie także do szukania żłobka. Może ktoś zna dobry żłobek w okolicy Przymorza?

Tez bede musiala skorzystac ze zlobka albo z niani jak bejbik bedzie mial ok, pol roku. Niestety nie wiem nic ani o przedszkolach ani o zlobkach, bo mieszkam w Gdansku od 3 lat :(
 
Rodzić chcę na Klinicznej. Porównywałam opinie kilku koleżanek i chyba Kliniczna wypadła lepiej. Poza tym moja pani doktor prowadząca ma dyżury właśnie tam.
Jeszcze co do żłobka i niani mam mieszane uczucia. Tak naprawdę, to wolałabym sama zająć się dzieckiem, ale niestety nie możemy sobie na to pozwolić :(
 
lidijka pisze:
Ewciu, a nie lepiej poszukać niani?Gdzieś tam już pisałyśmy o zaletach niani i żłobków. I tak niektóre dziewczyny maja babcie, inne nianie a inne preferują złobki. ja w odpowiednim czasie będę szukać niani, bo mama daleko a teściowa pracuje.

Lidijka, czy możesz wskazać (tak mniej więcej), gdzie znajdę Wasze opienie na temat żłobków, niań itd? Szukałam, ale niestety nie znalazłam.
 
Wiesz Ewo, my sobie tylko tak dumałyśmy, co będzie po macierzyńskim. Nie wskazywałyśmy na nazwiska i instytucje itp, tylko tak sobie gadkałyśmy jakie rozwiązanie było by optymalne. Czy niania, żłobek, czy babcia?? I takie tam. A gadkałyśmy sobie w którymś momencie w wątku pogduszki.
Buźki, Lidka!
 
ewaff123 pisze:
Poza tym moja pani doktor prowadząca ma dyżury właśnie tam.
A kto prowadzi Twoja ciaze? Chodzisz prywatnie czy na Kolobrzeska do Mlodzianowskiej?
ewaff123 pisze:
Jeszcze co do żłobka i niani mam mieszane uczucia. Tak naprawdę, to wolałabym sama zająć się dzieckiem, ale niestety nie możemy sobie na to pozwolić :(
No wlasnie, wolec to ja bym tez wolala i to bardzo!!! Jak najdluzej byc przy brzdacu, ale tez nas na to pewnie nie bedzie stac :(

Pozdrowionka
 
reklama
Niestety z naszej przychodni nie mam dobrych doświadczeń. Normalnie chodziłam do doktora Irgi, ale jak zaszłam w ciąże i był czas na pierwszą wizytę, to mój doktor był na urlopie. Wtedy poszłam do Młodzianowskiej i od tamtej pory chodzę prywatnie. Niestety jest to droga sprawa, ale jest to moje pierwsze dziecko, więc..... No i nie ukrywam dobijały mnie w naszej przychodni kilku godzinne spóźnienia w przyjmowaniu pacjentów. Jak na razie jestem zadowolona z wizyt u mojej pani doktor. Poza tym jestem pod wielkiem wrażeniem jakości sprzętu, jakim dysponuje. W 10 tygodniu ciąży oglądałam moje dziecko w najmniejszych szczegółach. W 14 tygodniu dostaliśmy filmik z przebiegu USG. Super sprawa!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry