reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy z Przymorza w Gdańsku

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Fajnie będzie się spotkać i troszkę pogadać!!! Przed chwilą przywieźliśmy łóżeczko, które kupiliśmy od znajomych. Mąż je skręca i będziemy robić przymiarki w pokoiku. Przed nami duże zmiany, bo pokój jest mały, a trzeba wszystko zmieścić.
Dziewczyny, od kiedy zamierzacie chodzić do szkoły rodzenia? Wiem, że na Klinicznej są spotkania dwa razy w tygodniu, a u Marii trzy razy w tygodniu. Tylko nie wiem, czy zajęcia w poniedziałki i środy nie są zamienne. Wysłałam do nich maila i czekam na odpowiedź. Zresztą to tylko dla porównania chcę się dowiedzieć, bo i tak będziemy chodzić na Kliniczną ze względu na to, że tam chcemy rodzić.
 
reklama
Wybieram się na pierwsze zajęcia w poniedziałek 23-go. Na mnie juz czas najwyższy, żebym zaczęła chodzić.
A co do "oznakowania" to trza jakoś to obmyśleć ;)

Pozdrawiam
 
Ja chyba zaczne dopiero w polowie lutego, moze na poczatku. Wczesniej po prostu nie bede miala czasu, no i cos ostatnio mi sie macica stawia i nie wiem czy w ogole sie nadaja do szkoly rodzenia :(, bo ciagle jakies problemy wyskakuja z ta nasza kochana ciaza :(
Ewaff123 na kiedy masz termin porodu?
 
No ja na ćwiczenia chodzić też na razie nie mogę. Ale na teorię to chcę chodzić. Dlatego już poniedziałek mam zaklepany :)
a+t+? mam nadzieję, że wszystko Ci się poprawi...

Buziaki
 
Ewaff123 na kiedy masz termin porodu?

Termin mam na 16 kwietnia. Zaświadczenie, że mogę chodzić do szkoły rodzenia dostałam od mojej pani doktor-nie widzi żadnych przeciwskazań. W sumie powinnam już w tym tygodniu zacząć, ale w poniedziałek jadę na tydzień do rodziców, więc bez sensu byłoby przerywać na tydzień zajęcia. Zacznę chodzić od 30 stycznia.
 
Hej dziewczyny!!

Wczoraj byłam na Klinicznej w szkole rodzenia :) Było bardzo fajnie. Przez pierwszą godzinę była pani z NIVEA i mówiła o pielęgnacji noworodka i niemowlaka. Na koniec prezentacji dostaliśmy śliczne polarowe kocyki :)
Druga godzina to był pokaz jak się myje dzieciaczka, no i była cała otoczka wokół tej czynności :)
Super!! Już się nie mogę doczekać następnego poniedziałku. Artur też był zadowolony i powiedział, że Pani z Klinicznej robi o niebo lepsze wrażenie od Pani Marii ;)

Pozdrawiam
 
Hej, właśnie włączyłam kompa, żeby podpytać, jak było w szkole rodzenia. To super, że zajęcia są fajne, tylko szkoda, że ominął mnie tak ważny temat, jak pielęgnacja i kąpiel niemowlaka. Nie wiem na jakiej zasadzie odbywają się zajęcia, ale mam nadzieję, że temat z poniedziałku jeszcze się powtórzy. Zaczynam od przyszłego poniedziałku i już nie mogę się doczekać. A może wiesz Żuczku, co będzie tematem następnych zajęć?
 
No wlasnie dziewczyny jak to jest? Zajecia sa prowadzone jakos cyklicznie? Ze mozna je nadrobic na przyklad na koncu, bo znow beda sie powtarzac? Ja moze juz za 2 tygodnie sie wybiore, moze za 3. Trzeba sie jakos wczesniej zapisac czy wystarczy przyjsc i powiedziec, ze od dzis sie chce chodzic?
 
W przyszłym tygodniu będzie na pewno mycie malucha :) Tzn podobno każda z nas dostanie lalkę i będzie pokazywać co i jak. Reszty nie wiem. Podejrzewam też, że tematy są powtarzane cyklicznie.
Co do zapisów... Dopiero po zajęciach podeszłam do pani i się zapisałam ;) I nie ma z tym problemów. Z resztą jak dzwoniłam w zeszłym tygodniu i zapytałam czy mogę przyjść na zajęcia już w tym samym dniu to pani nie robiła przeszkód. Więc spokojnie możecie przyjść.

Pozdrawiam
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry