reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe słoneczka

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Widzę, że maleństwa zdrowo rosną. Dalszego zdrowia, i błagam, uważajcie na siebie nawet, kiedy nie macie żadnych zastrzeżeń :)
 
reklama
Witam...
Czytam od jakegoś czasu wszystkie posty dotyczące "kwietnia".
Ja termin mam na 12 kwietnia 2006 :laugh:

Dzisiaj skończyłam 3 trymestr - jutro zaczynam 4 - wreszcie!
Na usg byłam w 11 tyg, dzidzia miała 46mm (teraz pewnie
już urosła kilka mm ;)), fikała nóżkami i raczkami, machała
ślicznie i biło jej urocze serduszko. Wszystko było wspaniale widac.

Mam nadzieję, że u Was równie wspaniałe wrażenia z usg Waszych maleństw.
 
Jak już będziecie wiedzieć co się kryje w waszych brzuszkach to możecie mi tu napisać, a ja wkleję koło waszych nicków takie obrazki :) A każda będzie sobie mogła wybrać obrazek :)
 
Witajcie kobietki i Wasze dizdźki!
Jak będzie bociek leciał i rozdawał dzidżki to ja też wpisuję się na listę kwietniową.Termin mam na 06.04.06 hmmmmm zobaczymy.Choć brzusio juz taki spory!
Pozdrowionka i zdrówka!
 
hej mamuski! na pierwszej wizycie lekarz powiedzial mi ze porod przypada na 30 kwiecien;):) od samego pocztaku czuje sie ok zadnych mdlosci:):) moj ostatni smakolyk placuszek z polewa tofii zjadalam na przemian z kapusta kiszona mniam polecam hehe poza tym w pasie przytylam juz ok 4 cm i nie wchodze w spodnie - co mnie cieszy;):):) ruchow jeszzce nie czuje ale nie moge sie ich doczekac:)
niech odezwie sie do mnie mamusia ktora nosi pod serduszkie maluszka od 14 tygodni
pozdrawiam
 
Witam ja mam termin na 17kwietnia mam mieć dziewczynke więc będzie Laura,mam małe problemy od początku ale staram się trzymać.Kiedy tu wchodzę i mam u was wsparcie to czuję się lepiej dziękuję Wam Wszyskim,Pozdrowionka.
 
Wlasnie zajrzalam na pierwsza strone i na nasza liste i cos mi sie ona nie podoba :-[
Po pierwsze ma braki (nie ma np. Czarownicy, Anuli19), po drugie sa bledy (bo zdaje sie, ze ja jestem wpisana 2 razy: raz jako a+t+? (na 28-29 IV), a drugi jako Agnieszka (na 29 IV) :)
Poza tym czy "Izabella" jeszcze zaglada do nas i sprawdza liste? (i czy to nie byla ta Izabella od podrabianych brzuszkow?)
Moze ktos podjalby sie stworzenia nowej listy? (ja niestety z roznych powodow nie dam rady)
 
a+t+? masz racje nie ma na naszej liście Czarownicy Anulki19 a co lepsze nawet mnie na niej nie widać.Z tego co widze to jeszcze kilka dziewczyn na liście nie ma.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry