reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe słoneczka

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
I

Izzabela

Gość
Ja co prawda mamusia z lutego - ale postanowiłam wam pomóc w wymianie zdań.. czy są tu już jakieś mamusie z terminem na kwiecień? Postaram się tu zaglądać możliwe często i uzupełniać listę kwietniowych słoneczek :)
Kasianka --> ~/marzec/kwiecień 06/
Magdalena --> ~/1.04.06/
Path --> ~/1.04.06/
vera --> ~/01.04.06/
Alis --> ~/2.04.06/
Monika --> ~/2.04.06/
dori --> ~/4.04.06/
albertiga --> ~/2.04.06/
aska00 --> ~/3.04.06/
Kasia(żuczek) --> ~/5.04.06/
husarka --> ~/7.04.06/
kosmi -->~/09.04.06/
Suzi28 --> ~/10.04.06/
Aynne --> ~/12.04.06/
idzia -->~/12.04.06/
Michałkowa --> ~/13.04.06/
Dziewczynka --> ~/15.04.06/
Ewa --> ~/16.04.06/
Magdalena25 --> ~/16.04.06/
Anek --> ~/21.04.06/
Pati26 --> ~/26.04.05/
a+t+?-->~/28-29/04/06/
Agnieszka --> ~/29.04.06/
Joaśka --> ~/30.04.05

 
reklama
No ja jestem :) ale na razie przebywam jeszcze czasowo u marcowych mam. jak tu się zaludni to zmienię miejsce pobytu. zapraszam kolejne mamusie
 
A na kiedy masz termin? Nie martw się, na pewno prędko znajdą się jakieś mamusie :)
 
Tym akurat się nie martwię :) mam termin na przełom marca i kwietnia . Ale na razie widać dwie osóbki, więc to pewnie będzie wcześniej niż później...
 
O0 ja tez kwietniowa,,na 1 mam terminek, ale pewnie sie to nie sprawdzi:)smiesznie sie czuje bo na chwile obecna nie czuje , ze jestem w ciazy.. moje ma4 mm na razie,,pozdrawiam
wszystkie podwojne:)"
 
Witam wszystkie mamusie i ich fasolki. Z moich wyliczeń wynika, że moje bambino przyjdzie na świat 1 kwietnia ale jeszcze czekam na to co powie lekarz. Mam nadzieję, że niedługo nas się tu wiecej pojawi. Pozdrawiam
 
cholera,,a tak sie dobrze czulam przez okres miesiaca z hakiem, a jednak mnie mdłosci dorwaly;(, na dodatek moj dziwny krakowski lekarz powiedzial , ze nie musze brac witamin..dziwne prawda? pozdrawiam
 
czesc dziewczyny wpadłam do was z grudnia na chwile
Vera przez pierwsze 3msc ciąży trzeba brac kwas foliowy (na recepte jest 0,4 a bez 0,5 także albo skołuj sobie od kogos recepte albo kup ta słabszą dawke oby dwie koło 5-6zł na msc) Kwas foliowy zmniejsza ryzyko powstania wad rozwojowych dziecka. Potem trzeba brać witaminy tu masz wybór w aptece ci coś na pewno doradzą. I zmień lekarza bo jakiś dziwny ;) powodzenia

itsaboy.gif

.png

dev334bb___.png


 

Cześć! Jestem kwietniowa - 2 kwietniowa. Narazie sama wyliczyłam, bo już wiem, a do lekarza wybiorę się wkrótce. Pragnę, żeby ktoś mi pomógł odnośnie mdłości. Mam już córeczkę 4,5 letnią, ale wtedy nie radziłam sobie i miałam niezbyt dobry sposób - jeść i jeszcze raz jeść. Tym razem nie chcę popełnić tego błędu.
 
reklama
cześć,
witam wszystkie przyszłe mamusie i ich małe fasolki. Ale ten czas leci. Rok temu o tej porze jeszcze nie wiedziałem, że w kwietniu zostanę mamą. Ale miło jest powspominać :) U Was to dopiero początek, ale nawet się nie spostrzeżecie, jak trzeba będzie pakować torbę do szpitala ;) Życzę Wam wszystkim, żeby najbliższe 9 miesięcy było wypełnione tylko radosnym oczekiwaniem a w kwietniu spotkania z Waszymi maluszkami.
Co do witamin, to większość lekarzy zaleca ich branie dopiero w drugim trymestrze. Ale kwas foliowy jest obowiązkowy i wystarczy ten bez recepty. A poza tym w ciązy ważne są pogoda ducha i pozytywne myślenie - tez bez recepty :D
Nasze kwietniowe dzieciaczki są już całkiem spore i rosną jak na drożdżach :)
Pozdrawiam
Giza - mama kwietniowego Przemka
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry