reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe, słoneczne kreski smagane wiosennym wiatrem ☀️😎

Jak byłam te 8 dni w szpitalu to mnie pytano no stop jak się czuję, czy mnie boli, czy mam jakieś krwawienie/plamienie itp. więc zapytałam którymś razem czy powinno być i położne mi powiedziały, że jest różnie bardzo. Nie ma takich samych przypadków dla mnie najgorsze były ... mdłości i wymioty. W pewnym momencie musiałam dostać kroplówkę przeciwwymiotną. Z 49kg schudłam w ten tydzień do 44 :(
Ja totalnie nie miałam ani mdłości ani wymiotów. W sumie żadnych skutków ubocznych. Jedynie ból i plamienia/krwawienia. No i brak apetytu i ogólne zmęczenie. Ale i tak nie jest źle 🤞🤞
 
reklama
Ja Was czytam codziennie :D i mega cieszę się z Waszych kresek :)
Ale sama mam takie podejscie, ze nie chce się zawieść, wiec czekam na okres a ostatecznie testuje. Okres mam jak w zegarku - bardzo rzadko mi się przesuwa. Staramy się już ok 2.5 roku z czego 1,5 roku już z regularnymi wizytami u lekarzy (monitoring owulacji, leki, zastrzyki) i teraz jesteśmy po 3ciej inseminacji. Jak teraz się nie uda to in vitro w maju :)

Oby wyszedł pozytywny @lulilaj90 😍
Dziękuje, to nasze pierwsze podejście, ale ja już długo pragnęłam podjąć próbę ❤️ Zobaczymy, na razie jestem bardzo spokojna :)
 
Dziękuje, to nasze pierwsze podejście, ale ja już długo pragnęłam podjąć próbę ❤️ Zobaczymy, na razie jestem bardzo spokojna :)
Zazdroszcze spokoju i trzymam kciuki 😊 ja dziś ponad 2h leżałam na rzęsach i kłóciłam sie ze soba w myślach czy może jednak testować jutro (okres powinien by we wtorek) 🤣🤣
 
Pierwsza doba i Prawie 3 doby po zastrzyku, szybko się ze mnie to ovi ulatnia 😂
 

Załączniki

  • IMG_1795.jpg
    IMG_1795.jpg
    69,7 KB · Wyświetleń: 107
Zazdroszcze spokoju i trzymam kciuki 😊 ja dziś ponad 2h leżałam na rzęsach i kłóciłam sie ze soba w myślach czy może jednak testować jutro (okres powinien by we wtorek) 🤣🤣
Ja byłam u ginekologa, sprawdził we wtorek 29.03 ze pęcherzyk ma 24 mm i kazał działać. W środę miałam około 14 dość intensywny ból podbrzusza. Wiec podejrzewam ze owulacja była 30 a miesiączka wtedy powinna być w środę 13.04. Chciałam testować w poniedziałek, ale mój mówi ze mogę już dziś jak na jego czucie. Krakowskim targiem zrobię test w niedziele 😹
 
reklama
Do góry