reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe, słoneczne kreski smagane wiosennym wiatrem ☀️😎

reklama
Hej kochane... Testowanie miało być jutro... nie wytrzymaliśmy i test zrobiliśmy dziś... niestety negatywny... teoretycznie jest to pink i coś nie coś przebija ale nie wiem czy bardziej nie widzimy przypadkiem tego co chcemy zobaczyć :/ ostatni okres 03.04.. czy jeszcze jest jakiś cień szansy? 😢😭😭
Kurczę, trzymałam kciuki za Was w tym cyklu. Trzymam dalej jeszcze mocniej, jak nie teraz to następnym razem ❤️
 
Hej,
Zwracam się z pytaniem... co prawda jestem juz mama 2 chlopców ale najmlodszy ma 8 lat wiec tematy około ciążowe sa juz u mnie dawno nieaktualizowane.

Od paru dni miałam kłucie po jednej stronie w podbrzuszu i strasznie bolące piersi bo bokach i takie jakby igiełki w okolicy brodawek. Dzis jestem w 26 dniu cyklu, cykle mam zawsze co do dnia ksiazkowe 28 dni.
Na pierwsza bete zaniepokojona powyzszymi objawami poszłam 27.04 to byl 24 dc wyszło <1,2 (przy normach kobiety niecięzarne <5,0 mlU/ml progesteron tego dnia 15,10 .
Objawy nieustawały wiec dzisiaj powtorzyłam wyniki beta 10,99 mlU/l a progesteron 16,80 jesli chodzi o test sikany to w zasadzie negatyw...
pewnie nalezałoby powtórzyc bete w poniedziałek ?
Podpowiecie cos? https://******************/vendor/vanilla/nbbc/smileys/smile.gif
z Gory dziekuje!
 
Hej,
Zwracam się z pytaniem... co prawda jestem juz mama 2 chlopców ale najmlodszy ma 8 lat wiec tematy około ciążowe sa juz u mnie dawno nieaktualizowane.

Od paru dni miałam kłucie po jednej stronie w podbrzuszu i strasznie bolące piersi bo bokach i takie jakby igiełki w okolicy brodawek. Dzis jestem w 26 dniu cyklu, cykle mam zawsze co do dnia ksiazkowe 28 dni.
Na pierwsza bete zaniepokojona powyzszymi objawami poszłam 27.04 to byl 24 dc wyszło <1,2 (przy normach kobiety niecięzarne <5,0 mlU/ml progesteron tego dnia 15,10 .
Objawy nieustawały wiec dzisiaj powtorzyłam wyniki beta 10,99 mlU/l a progesteron 16,80 jesli chodzi o test sikany to w zasadzie negatyw...
pewnie nalezałoby powtórzyc bete w poniedziałek ?
Podpowiecie cos?
:)

z Gory dziekuje!
Tak, bety wychodzi ze jesteś w ciąży, tak powinnaś ją powtórzyć. Jeśli robiłaś pinka płytkowego np. to się nie dziwię, że ci wyszedł jakiś cień. A ogolnie to jest wątek dla dziewczyn, które się starają, na dodatek za moment będzie zamknięty, bo dotyczy starań kwietniowych
 
Tak, bety wychodzi ze jesteś w ciąży, tak powinnaś ją powtórzyć. Jeśli robiłaś pinka płytkowego np. to się nie dziwię, że ci wyszedł jakiś cień. A ogolnie to jest wątek dla dziewczyn, które się starają, na dodatek za moment będzie zamknięty, bo dotyczy starań kwietniowych
Rozumiem, nie było mnie tu dobre 8 lat wyszłam troche z obiegu :) dziekuje za informacje ;)
 
reklama
Do góry