reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe, słoneczne kreski smagane wiosennym wiatrem ☀️😎

reklama
Witam ❤
Ja może nie kwietniowa tylko końcówka marca kiedy test pokazał dwie kreseczki ❤ i wizyta potwierdziła że małe serduszko bije.
Mogę dołączyć? 😘😍
 
reklama
Kochana w takim razie mogę powiedzieć że również rozumiem co przeszłaś, tyle że jeszcze silniej, bo mi małego nie pokazali..nawet nie zapytali .. 😔😔 od razu przewieźli mnie na salę operacyjną podali narkozę i miałam łyżeczkowanie... Jeden wielki szok i trauma... Nie mogę nadal uwierzyć że to przeszłam... No ale mój mały aniołek już zawsze zostanie w moim sercu i wierzę że powróci w innym wcieleniu już niedługo ❤️❤️❤️😍 i musimy być silne i się nie poddawać... Tyle przeszłyśmy że teraz musi w końcu powrócić do nas słońce i za te całe cierpienie nagroda ... Będzie dobrze!!! Trzymamy się i działamy!!! ❤️❤️❤️❤️
Jak to czytam nie wierzę swoim oczom. 😔😔 Oni nawet się nie zapytali to takie niemiłe z ich strony. Jesteście bardzo silnymi osobami. Trzymajcie się razem to poradzicie sobie z wszystkimi problemami. ❤️❤️❤️❤️ Aniołek na pewno ma się dobrze w lepszym miejscu. Musi być dobrze.
 
Do góry