reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe, słoneczne kreski smagane wiosennym wiatrem ☀️😎

Cześć dziewczynki.

Od 5 cykli staramy się z mężem o drugie bobo po 11 latach hihi. Gin dal zielone światło że wszystko jest w porządku.

I teraz mam zagwozdkę, czy tylko ja widzę cien cienia drugiej kreski czy już zwariowałam i zaczynam tracić nadzieję...
Dodam że test dzisiejszy z rana 24 dc, domniemana owu 10 dni temu bo w tym cyklu nie byłam na monitoringu , okres planowo za 3-4 dni

Test facelle paskowy 10 , boję się że może być przekłamany
Zobacz załącznik 1395616
facelle to kłamczuchy, powtórz innym testem. :) 🤞🏻
 
reklama
Cześć dziewczynki.

Od 5 cykli staramy się z mężem o drugie bobo po 11 latach hihi. Gin dal zielone światło że wszystko jest w porządku.

I teraz mam zagwozdkę, czy tylko ja widzę cien cienia drugiej kreski czy już zwariowałam i zaczynam tracić nadzieję...
Dodam że test dzisiejszy z rana 24 dc, domniemana owu 10 dni temu bo w tym cyklu nie byłam na monitoringu , okres planowo za 3-4 dni

Test facelle paskowy 10 , boję się że może być przekłamany
Zobacz załącznik 1395616
Widać, moje 4 były podobne, dopiero dziś 5 wyszedł porządny, jestem po becie czekam na wyniki, USG nic nie pokazało. A wczoraj na wizycie pokazałam lekarzowi testy to mi powiedział że są wadliwe. Proponuję najpierw zrobić beta hcg i się nie napalać, bo ja po USG spędziłam cały dzień płacząc, a dziś znowu jest cień szansy ☺️
 
Widać, moje 4 były podobne, dopiero dziś 5 wyszedł porządny, jestem po becie czekam na wyniki, USG nic nie pokazało. A wczoraj na wizycie pokazałam lekarzowi testy to mi powiedział że są wadliwe. Proponuję najpierw zrobić beta hcg i się nie napalać, bo ja po USG spędziłam cały dzień płacząc, a dziś znowu jest cień szansy ☺️
Lekarz może zauważyć coś na usg jak beta jest koło 1 tys. :)
 
Nie wiem ja wgl bym nie brała pod uwagę tego wyniku. Poszła kiedy chcesz z ta koleżanka i od trgo wyniku za 48 h zmierzyła bete. Bo i tak będziesz musiała powtórzyć ta bete z jutra bo jaka to może być jutro wartość. Nadal mała i nadal wątpliwa
 
Kobitki mam wynik bety, rzucie proszę okiem
 

Załączniki

  • Screenshot_2022-04-26-10-28-43-59_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2022-04-26-10-28-43-59_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    143,3 KB · Wyświetleń: 147
reklama
Do góry