reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Kwietnióweczki 2008

hana31

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
HALLO HALLO
GDZIE JESTEŚCIE?.............. JA ROK TEMU JUZ WIEDZIAŁAM O NASZYM MALEŃSTWIE......... MAM NADZIEJĘ,ŻE ZACZNIECIE SIĘ TU MNOGO POJAWIAĆ...:-D
WSZYSTKIEGO DOBREGO OD MAMY KWIETNIOWEJ 2007 I OD MATEUSZKA;-)

reklama

Marthusia

mama Lenulca i Fasolki:)
Rozwiązania
0
halo, halo, czekamy z niecierpliwoscia na pierwsza ujawniona kwietnioweczke!:tak:

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Witam wszystkie mamy, ja również nią zostanę właśnie w kwietniu 2008. Wszystko jeszcze przede mną, więc jeśli macie jakieś praktyczne wskazówki, to piszcie. A ja lecę poczytać forum.

hana31

Rozwiązania
0
witam i gratuluję:-D wspaniałych 8u m-cy
a wskazwka: cieszyć się każda chwilą bo jest niepowtarzalna, odpoczywać i nie bagatelizować najmniejszej wątpliwości - pytać.

Rybcia_21

Miasto
Bydgoszcz Nottingham
Rozwiązania
0
Witam serdecznie pierwszą Kwietniowa mamę 2008.
Oj jak ten czas szybko leci.Moja córa ma już 15m_y jak to szybko zleciało.
Też miała być Kwietniową dzidzią ale jej się nie śpieszyło i przyszła na świat 8 maja 2006

S

Sol

Gość
To i ja się dopisuję :-) z terminem na 12 kwietnia.
Witam wszystkie kwietniówki :-D

Dzagud

mamy czerwcowe 2007 Zadomowiona(y)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Witam Kwietniówki:-) i serdecznie gratuluję zafasolkowania.

Jestem już podwójną Mamą, ale moja starsza, cudowna córeczka urodziła się 4 kwietnia 2002 r. Życzę Wam cudownych 9 miesięcy!!! Dużo odpoczywajcie, bo kwietniowe Baranki mają charrrrakterki.:-D:-D:-D

NiaNia

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Czesc :-) To ja tez się dopisuję.

Termin 16 kwiecień :cool::rofl2:

Cos nas tu mało :blink: Dziewczyny ujawniac sie:-p

reklama

NiaNia

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Silka czyli Ty tez nie miałaś jezscze USG ?:cool:

Powiem szczerze, ze czekam tego dnia najbardziej na świecie. Oby tylko usłyszec serduszko..:blink:

A jak Wasze samopoczucie dziewczyny ?

U mnie prócz hustawki nastrojów , nadmiernej płaczliwosci :cool:, wrazliwych piersi , czasem pobolewniu brzucha i podobno powiekszonej macicy na wczorajszej wizycie ani sladu ciązy :ninja2:

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry