reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

o matko ale jestem pokręcona:-D
kupiłam ostatnio małej cośw rodzaju stroju gimnastycznego...znaczy takie ładne body jasnoróżowe bawełniane na dł rekaw z falbaneczką...tylko bez zapiniania między nogami i trzeba przez głowę zagladac cale..ale se mysle rozetne podszyje przyszyje zatrzaski..przecież to neiskompilowane:-Di będzie bodziak jak sie patrzy....taaaa...
nienawidzę szyć..nie umiem i nie cierpię do potęgi:wściekła/y:zrobiłam juz 3/4 roboty przy tym i sprułam bo mi sie nei podobało bo cos krzywo itp....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:grrr...zła sie zrobiłam przez to wszystko,odechciało mi sie sprzątać itp....po co ja sie za to w ogóle brałam?:confused:dam teściowej niech mi na maszynie podszyje:-p
grunt to sie brać za coś czego sie nie umie i nie lubi:rofl2:

Lady:-)Pozdróweczka
widze ze nie tylko ja mialam dylematy z imionami:-D

no dobra pomarudziłam..idę..zakukam jutro
Miłego wieczorku!!!!:happy:
 
reklama
Dzień Dobry:) u nas nocka ok, przespana, bez budzenia...Amelka wstała o 8.30..teraz już najedzona, szaleje w łóżeczku...miałam dzisiaj nadzieje, że wyjdę na spacer dzisiaj a tu znowu pogodas do kitu....och:(:-(

P.S. Dołączam fotkę zmoją obecną fryzurką...POZDRAWIAM:-)

 
Hejuś dziewczynki!
Ja tylko na chwilkę, bo ostatnio zabiegana jestem i codziennie gdzies kursuję :):) i tak juz do końca tygodnia kazdy dzień mam zawalony :):) ale ja tak lubię być w ruchu, własnie nie cierpię siedziec w domku lecz wtedy nie mam czasu na komputer :-(.

Dziewczyny jak często dajecie mleczko w nocy maluszkom? Bo u mnie porażka nawet 3-4 razy mu daję butlę bo inaczej mi nie chce zasnąć, albo zasnie i za chwilę budzi się spowrotem, lecz pije mało bo z 60ml ale tak w ratach :-:)-( a ja rano padnięta bo latam i te mleko mu robie, jak dawałam cycka to tylko go przytulałam u ziuzialiśmy dalej.
Wiem, że mleczka zrobionego nie można zostawiać na później ale jak mam latać co 1,5 godz. w nocy i mu po 60ml albo mniej robić to mnie już wzdryga, zostawia ktraś z was zrobione mleczko na potem? albo piją wam maluszki w nocy wodę, bo bym chciała go oszukać bo on tyle tego mleka mi żłopie :-(.

Rudziutka :):) Natanek wygląda ślicznie na nocniczku a nocniczek z fishera masz? Bo ja na allegro sobie taki upatrzyłam normalnie rozbawił mnie taki mały kibelek :-D:-D.

Moncia ale ty laseczka jesteś :) włoski pierwsza klasa!!!!!!!!

Dziewczynki sorki, że nie odpisuje do reszty ale mały już sie wierci i musze sie zbierać na lofry paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
bubu
ja małej poza tym wieczornym po kapieli daję zazwyczaj 1 butle mleka ok 180ml plus picia wypija ok 100ml wody albo herbatki...
ale mój syn to potraił wypijać tak jak Twoje dzidzi 4 butle i tak do 2go roku zycia..potem trochę mniej...

monia
fajna fryzurka ;-)
 
Ostatnia edycja:
witam
przypominam sie ze jestem :-)

Ada Ala buziaki

Ale nowych tu :szok: ale dobrze przynajmniej wątek zyje...

widze jesteście grzeczne ;-) mało roboty mam..

Ja dalej jestem mama cycowa..w nocy najbardziej w dzien tylko do spania wiec..raz i wiem wiem bedzie mi trudno odzwyczaic...;-)

pozdrawiam
 
Dzień dobry!!

MADZIU kiseseski:happy::-)

AGUŚ
a co tam najważniejsze,że miałaś dobre chęci...:-):-):tak::tak:;-);-)

EWELINA
słuchaj mleka nie powinno się podgrzewać drugi raz nie wolno pocyztaj na opakowaniu mleka czy coś pisze....mój je raz w nocy o 4 bo potem około 9 ale wiesz on je 200-230ml

ALA
jak Sebckio dużo je ślicznie...na zdrowie....

resztę pozdrawiam:-)mykam bo obiad sie robi:sorry2:
 
Ale tu dzisiaj pustki, co robicie, że takie zajęte jesteście...u mnie marna śpi, już 1,5 godz, ja zdążyłam zrobić obiad,posprzątać,zrobić pranie... jak to dobrze, że nasze cuda śpią w ciągu dnia...

BUBU

Nie przesadzaj z tą"laseczką"...szara myszka ze mnie:):zawstydzona/y:

 
reklama
Witam Kwietnióweczki ja już wolna goście odjechali więc odrazu na BB:-D

trudno nadrobić was oczywiście

U nas ok mała już coraz lepiej czasem kaszle ma jeszcze sporo flegmy to podajemy jeszcze do 10 dni antybiotyk czyli o 3 dni dłużej niż miało być bo dziadzio się rozchorował i żeby mała znowu nie załapała to lekarka kazała przedłużyć
Milenka śpi dalej tak ładnie teraz nawet mogę powiedzieć zę przespała całą noc o,
3bu,
dz3i
łą3,
się 3,
d6zisiaj do2piero
właśnie mi pomaga pisać
obudziłą się dopiero o 7,00super jak dla mnie

Ruda wyułapałam że pytałaś o nocnik Milenka korzysta zniego już
od września i kupkę robi tylko do nocniczka lekarka się strasznie zdziwiła a ja mam oszczędnośc na pampersach :)

A z nowości to mała sama już pięknie stoi i robi już 8 kroków sama
pozdrawiam bo mi tu skrzeczy musze lecieć
pa
 
Do góry