reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

hej laseczki

u nas wszycho po staremu :-)

mały nocnikuje i robi siusiu - jest z tego powodu bardzo szczęśliwy jak mu fanfary zaczynają grać :-D ktoś pytał jaki to nocnik oczywiście że FP (przecież to moja choroba - heheheh powinnam być jakimś przedstawicielem tej firmy hahahaha)

co do mleczka mój pije tylko jedno w ciągu doby 210ml
nie wolno podgrzewać ani przechowywać już zrobionego mleczka modyfikowanego

Aga pisałaś że dziecko dopiero w wieku 2 lat kontroluję siusiu
nie bardzo mogę się z tym zgodzić bo Kapi załatwiał się świadomie jak miał ok 14 miesięcy -- normalnie wołał a jakoś 3 miesiące potem nie sikał w nocy i nie miał zakładanego pampersa na noc :tak:

Anrusku widzę że ładnie wam idzie z nocnikiem - to bardzo fajnie
szybciutko zaczęłaś ale to bardzo dobrze

monia fryzurka bardzo fajna hehehe - mam taką samą prawie :-)

gratki dla maluszków które stawiają same już kroczki :-)

ok lece zupę dokończyć i pranko powiesić

miłego dzionka :-)
 
reklama
madziujka
no no..zaglądaj częściej:-)na cycu nadal...pozazdrościć:-)

Ada
ta...hihih..dobrymi chęciami to wiesz co jest wybrukowane:-D

Ruda
no to pozazdrościć tak wczesnie nocnikujacych dzieci...ja mowie o tym co wyczytałam i o tym co było z Adim..ale wiesz..jak ze wszystkim..kazde dzidzi inne..to co jest norma dla wielu dla niektórych nia byc nie musi:-):-):-)
 
Anekha ;-) wiesz ja uparta strasznie jestem jeśli o to chodzi ;-) będę miała niezłe odstawianie ;-)

Moja też zaczyna przygody nocnikowe..a jak sie cieszy jak cos tam zostawi ;-)
 
Madziujka
dobrzeze uparta..przeciez wiadomo ze nie ma to jak cycuś..ja niestety przy 2ce dzieci,domku na głowie i kupie spraw poległam po 3 m-cach..takze neiwiele bylo cycolenia..a miałam w planach dłuzej..no coz...bywa i tak:-p
a odstawianie..jedno dzidzi przechodzi je łagodnie a inne nie..z mamami tez róznie bywa jednym bardoz żal innym kamien z serca spada że juz koniec:-D

ja musze zakupić nocniczek i tez małą sadzać powoli ..moze ona szybciej załapie niz synek:-Dpoki co go wyprzedza we wszystkim oprócz jedzenia warzyw:-p
 
hej
Madziujka - dzieciom chyba łatwiej przychodzi odchodzenie od cyca niż mamom ;-)
Bubu - byc moze niuni chce sie tylko pić w nocy, bo to duzo karmien jak na ten wiek.mysle ze spokojnie z woda mozesz sprobowac i nawet nie "oszukujac" tylko jak w dzien dajesz wode do picia to i w nocy tez dziecko wypije, bo w ocy tez sie pic chce :tak: ja dalam kilka razy wode w nocy (a raczej mąż bo on przejal wstawania nocne) jak mala budzila sie wczesniej niz 5 rano i teraz juz bardzo zadko budzi sie na picie i przesypia praktycznie cala noc :tak:
Ada - jak co u was slychac? jak Amirek je juz wszystko? ja sei przyznaje bez bicia ze daje Natalce wszystko co ja jem, mimo tego ze jest z masłem, śmietaną czy mlekiem krowim i czy uczula czy nie, bo widze ze nie ma zadnej różnicy i juz całkiem wątpie w to ze jest "uczuleniowcem" :sorry2:
U nas dzis juz lepiej, antybiotyk chyba zaczal dzialac, bo juz nie slychac kaszelku i mocnego chrupania, daje tez zyrtek i byc moze od tego mała oddycha noskiem :-), choc troche jeszcze leci ale grunt ze juz jest lepiej :tak:
Na nocniczku ją sadzamy ale jeszczenie sygnalizuje kiedy jej sie chce siusiu, zreszta dzieci chyba dopiero pozniej sygnalizują, ale jak posadzimy to najczęściej coś tam zrobi :tak: na kupke sadzamy jak widze ze juz sie spina, wtedy "szybka akcja" zeby zdazyc zanim wyleci :-D:rofl2:
 
Anekha nam pewnie przyjdzie trudno bo mój cycuś to tez uspakajaczo smoczek :p
a żal mi będ\zie baaaaaaaaaaardzo...;-)
A Niteczka śliczna dziewczynka

Iwonka no gratuluje fasolki :-) odważna jesteś ;-) zazdroszcze tez bym chciala..hihii no ale..
 
Witam wieczorkiem....

IWONKA wiesz Amirek w sumie ma problem z mlekiem więc może pochodne mleka bo z owoców je większość i ok....banany manadrynki też więcej cytrusów nie dawałam....zupy ode mnie z talerza też je.....ogólnie myslę,ze tylko mleko teraz je kasze manna i tez widzę,że ok tzn je od paru dni ale myślę,że ok....no i super,ze Natalcia wszystko je...a jak ty sie czujesz???

AGA mówisz,że zaczniesz Nitkę nocnikować ....hehe ciekawe czy usiedzi....:-)

ANRUS super,że mała do siebie dochodzi:tak::-):happy:buziaki dla niej.....

MADZIA:-):happy::blink::rofl2:

mały napasiony śpi:sorry2:ja idę na filmidło:-p

DOBRANOC
 
Hej laseczki, mam nadzieję że mnie nie zapomniałyście, mimo, ze dawno mnie tu nie bylo. Witam wszystkie nowe dziewczyny, których nie znam.Wybaczcie, ale mało czasu- praca, dom, mała. Dziewczyny ogromne gratki dla zafasolkowanych!!!! Iwonka, Ruda, Lucy! i mam nadzieję, ze żadnej nie pominęłam. Widzę, że jest temat cyca. U nas też dalej na cycu jedziemy. Mała 3 marca skończy 10 m-cy i czasem potrafi nawet dwa dni nic nie jeśc tylko cyca. Ja mam już dosyć nocek, bo potrafi budzić się nawet do 10 razy na pocycolenia- nwet trudno nazwać to cycoleniem, kwęka, pomemla i spi dalej. Przy tym tak cięgnie, że mam wrażenie jekby mi sutki ponadrywała. Buziamy wszystkie i spokojnych nocek
 
Ada dla was też buziaczki , przyjdzie czs to i Amirek będzie jadł mleczne produkty na siłę nie ma co wciskać a w jakiej postaci dajesz kaszę mannę (chyba tak to się pisze):zawstydzona/y:
Ruda my zaczęłyśmy zabawę z nocnikiem jak mała tylko nauczyła się siadać oczywiście siusiu robi w pampersa ale kupę to juz dawno mi w pieluchę zrobiła a jaki ma przy tym ubaw jak się bawi i zaczyna stękać to się odrazu na mnie patrzy a ja szybko ją łapię ta odrazu ręce w górę i gonimy do łazienki na nocniczek a ta cieszy się chyba z tego sprintu:-D, ale przynajmniej pupy nie miała nigdy odparzonej :-)
Iwonka jak Ci fajowo mąż wstaje do małej boże mój to nawet niewie jak się dziecko usypia i o której ono wstaje w nocy bo śpi w drugim pokoju hihih
Lene podziwiam że mała potrafi tylko na cycu przetrwać ja jeszcze dawałam cały czas ale tylko raz w nocy jednak sądzę zę tam już nic za bardzo nie ma chociarz coś tam sobie ciumka, ale chyba sama się odstawi od cyca bo dzisiaj np dawałam wodę o 3,00 a dopiero obudziła się o 7,00 więc dałam jej do zabawy jeszcze jak drzemała trwało to dotąd jak nie otworzyła oczu no i jak zobaczy cyca to jakby miała obrzydzenie do niego tak się wykręca i miny stroi:laugh2:więc pewnie już zakończymy tą zabawę

A teraz wam wkleję fotkę jak moja mała zasówa na 2 nóżkach i przytym pokazuje żę nie ma choinki gest rączkami robi jak się pytamy gdzie jest choinka :laugh2:
 
reklama
Hej kochane:-)
jezuniu ta znowu mi pobudkę zrobiła o 5:szok: hehe... powkurzałam już z rana sąsiadów odkurzaczem, niestety muszę z rana odkurzać bo jak tylko mala na dywan siądzie to odrazu szuka czegoś co by mozna włozyć dobuzi:rofl2:żeby ona tak chciała warzywka jeść chętnie :-D:rofl2::-D
w poniedziałek młody do zerówy...koniec ferii..2 tyg było wolnego od chorób..jej ale bym chciala żeby tak zostało:tak:

Iwonka
a jak sieczujesz z fasolka?póki co ciąża nie uciążliwa?nie ciężko tak przy małej robić itp..?

Madzijka
hehe to masz cyc wielofunkcyjny:-) fajnie..nie trzeba pamiętać o smoczkach bo zawsze przy sobie masz;-)
a jak z jedzonkiem czego innego niż cycuś u Was?
moja jest mały koszmarek w tej kwestii..mam nadzieję że to niebawem się zmieni.

Ada
hahaha no właśnie tu jest dobre pytanie cyz usiedzi na nocniku..bo ona taka ruchliwa to może być róznie..ale co tam kupić mogę..najwyżej bedzie początkowo traktowała to jak zabawkę a z czasem zakuma do czego to ma służyć:-DA Ty kiedy nocniczek/a może już?...znaczy nie Ty tylko Amirek:-D:rofl2::-D

Lene
no zaglądaj zaglądaj do nas...dobrze że sobie radzicie ze wszystkim:-)

Anrus
o matko..jaka fajna ta Twoja córcia!!!sama już chodzi?:-):-):-):szok:szoko..:happy:i jak fajnie rączki rozkłada..rewelacja:-)

A co u reszty pań?

Ruda?:-)
Lady?:-)
Rybusia?:-)
Monia?:-)
pozdrawiam wszystkie:-):-):-)

Miłego dnia:happy::happy::happy:
 
Do góry