reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

dziękuję dziewczyny za wsparcie:-):-):-):-):-):-):-):-)
Wczoraj wieczorem mężuś zagadał do dzidzi .....że ją bardzo kochamy, czekamy na nią cierpliwie i jesteśmy dla niej dobrzy i by ona też była dla nas dobra i nie straszyła już nas więcej......................:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Mam nadzieję że dzidzia dobrze zrozumiała ten przekaz i że posłucha swojego tatusia:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
była to dla mnie bardzo wyjątkowa chwila gdy przysłuchiwałam się jak mężulek z wielkim przejęciem wyglasza chyba z półgodzinny monolog, leżąc na moim brzuchalu i przemawiajac do dzidzi..............................niesamowite przeżycie................... nawet w pewnym momencie poczułam się jakbym podsłuchiwała czyjąś bardzo osobistą rozmowę............................
pierwszy raz tak długo zagadywał dzidzię i przemawiał do niej ujawniając swoje emocje i uczucia...............................
Mi też to uświadomiło jak bardzo przeżywa i przejmuje się ciążą, dzidzią i mną............
Każdej z was życzę by wasi życiowi partnerzy byli tak dojrzali do ojcostwa jak mój mężulek i stwarzali tak niesamowitą aurę poczucia bezpieczeństwa.....
 
reklama
Wiosenko - ja chyba zagonię mojego męża na nasze forum i pierwszym postem, który przeczyta będzie właśnie Twój. Gratuluję tak świadomego partnera i życzę aby już wszystko było dobrze.
 
wiosenka - mój tak gada odkąd dostałam nudności - żeby młodzież nie męczyła mamusi - niestety mój szkrab jest bardzo nieusłuchany :sorry2: i tatusia delikatnie olewa :sorry2: mamusie też :-p

mami - witam, na listę wpisałam i mam nadzieję, ze mdłości cię nie będą męczyły jak część z nas.

Ja dzisiaj próbowałam zjeść mięso - więc wymiotuję od godziny :sorry2: Eh - kiedy się to skończy :sorry2:
 
Witam kwietnióweczki!
W piątek byłam na usg-10 tyg. Mały szkrab ma 3,5 cm rusza rączkami i nózkami.
Wyniki badań mam ok, Kolejna wizyta na 28 września, juz nie mogę sie doczekac, kiedy znowu go zobacze.
Mój mąż był pod wrażeniem.Nie wyobrażał sobie, że tak już bedzie go widać!
Super uczucie!!!
pozdrówki
 
mami - ja też mam niedoczynność tarczycy ale ja biorę euthyrox no i miałam do tego problemy z prolaktyną :wściekła/y: czy tobie też w pierwszym okresie ciąży lekarz kazał zwiększyć dawkę leku? jakie masz wogóle wyniki? no dobrze juz nie mecze pytaniami:zawstydzona/y: ale dzisiaj okropna pogoda była.... a rok temu było tak ciepło i pięknie - dziś mamy z mężusiem 1 rocznicę ślubu :tak::-D
pozdrowionka dla wszystkich kwietnióweczek i nie tylko :-D buziaczki :-*
 
Hej,
ja w pierwszej ciązy miałam nadczynność tarczycy. Do ok połowy ciązy brałam leki, poźniej hormony sie ustabilizowały. A po urodzeniu Tymka hormony stoja w miejscu jakby je kto trzymał :)
Mami2 moj Tymon wazył 4040g i miał 58 cm :) czyli podobnie.

Dziewczynki pamietajcie dużo pić przy wymiotach. Jeść nie trzeba nadzwyczaj dużo, na pewno nadrobicie poźniej, ale nie można dopuścić do odwodnienia. Jeszcze tydzien, dwa i zapomnimy o mdłościach. A od drugiego trymestru to się dopiero zacznie wesołe życie :tak:
 
widzę że niektóre z was nie mogą się już doczekać drugiego trymestru:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) żeby tylko te uciążliwe objawy ustąpiły:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
ja wam powiem że mi tam się nie spieszy.......raczej patrzę z przerażeniem jak ten czas szybko leci...dopiero co miałam spojony czas oczekiwanie 9 miesięcy, 8miesięcy już mnie zaskoczyło, że miesiąc tak szybko przeleciał:-):-):-):-):-)a teraz gdy mam przed sobą 7 miesięcy mina mi już zrzedła:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:......
kurcze trzeba brać się na poważnie do przygotowania na dzidziusia............a nie tylko sie rozglądać i przyglądać co potrzebne a co nie....ale chyba trzeba powoli zaczynać zakupy i jakieś przemeblowania domowe by robić miejsce dla dzidzi..........
dziewczyny które maja juz dzieciaczki pewnie mają trochę łatwiej- po pierwsze wiedzą czego się apodziewać a po drugie pewnie mają częśc zaplecza dla dzidziusia po starszym szkrabie:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
A ja zaczynam od zera:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
Jeśli czekacie z niecierpliwością na drugi trymestr by tylko pozbyć się tych uciążliwych objawów..........niech was nie zaskoczy, że drugi trymestr ciąży też ma uciążliwe objawy;-);-);-);-);-);-);-);-);-)
 
Witam mamcie:-)
widzę że niemam duzo nadrabiania na szczęście przez week nawet nie zajrzałam bo Kubek miał w sobote urodzinki i byłooooooooooooo duuuzo gości naprawde miałam co robić:-p
i teraz mi wszystko wyszłó bokiem bo znowu...jestem chora znowu się jakieś gó... przyplatało mam okropny kaszel musze iść do lekarza i zapytać się czy jest jakis syrop dla mnie?
jak tam wasze brzuchalki?
Silka bidulko ty moja;-) będzie dobrze trzymam kciuki a wiesz że mi też wyszły jakieś liczne bakterie w moczu i za dwa tygodnie mam znowu powtarzać badania:tak:
a co do snów to też mam takie pogmatwane ostatnio ale mój małżon się śmieje że sny zawsze na odwrót się spełniają:tak:

WIOSNA miałas przykre przezycie ale widac tak miało się stać po to żebyś dalej odpoczywała sobie już tylko w domku miała prace gdzieś...

AgusiaF widzisz co u mnie znowu jakieś beznadziejne choróbsko:no:

NIania fajnie że sobie troche powypoczywasz na mazurach ale ta pogoda koszmarna no może będzie lepsza za pare dni;-)
 
reklama
WIOSNA masz racje po pierwszym dziecku i pierwszej ciąży jest troche łatwiej:tak: z doświadczeniami wiesz dokładnie jak przebiega ciążą pamietasz poród i wiesz jak sie nastawić do niego czy był bardzo cięzki czy mniej...
a drugiej strony nie jest wcale łatwiej bo masz już jednego albo więcej szkraba który nieda ci spokojnie poleżeć;-) pozatym zastanawiam się jak to będzie z dwojgiem czy sobie poradze bo róznica wieku niewielka czy bedzie bardzo zazdrosny o mamcie itd.
remont też mnie czeka musze przenieść sie do większego pokoju przestawić Kube na spanie w swoim łózku a nie naszym i takie tam...
 
Do góry