reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

hana31

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Luty 2007
Postów
5 946
HALLO HALLO
GDZIE JESTEŚCIE?.............. JA ROK TEMU JUZ WIEDZIAŁAM O NASZYM MALEŃSTWIE......... MAM NADZIEJĘ,ŻE ZACZNIECIE SIĘ TU MNOGO POJAWIAĆ...:-D
WSZYSTKIEGO DOBREGO OD MAMY KWIETNIOWEJ 2007 I OD MATEUSZKA;-)
 
reklama
Witam wszystkie mamy, ja również nią zostanę właśnie w kwietniu 2008. Wszystko jeszcze przede mną, więc jeśli macie jakieś praktyczne wskazówki, to piszcie. A ja lecę poczytać forum.

 
witam i gratuluję:-D wspaniałych 8u m-cy
a wskazwka: cieszyć się każda chwilą bo jest niepowtarzalna, odpoczywać i nie bagatelizować najmniejszej wątpliwości - pytać.
 
Witam serdecznie pierwszą Kwietniowa mamę 2008.
Oj jak ten czas szybko leci.Moja córa ma już 15m_y jak to szybko zleciało.
Też miała być Kwietniową dzidzią ale jej się nie śpieszyło i przyszła na świat 8 maja 2006
 
Witam Kwietniówki:-) i serdecznie gratuluję zafasolkowania.

Jestem już podwójną Mamą, ale moja starsza, cudowna córeczka urodziła się 4 kwietnia 2002 r. Życzę Wam cudownych 9 miesięcy!!! Dużo odpoczywajcie, bo kwietniowe Baranki mają charrrrakterki.:-D:-D:-D
 
reklama
Silka czyli Ty tez nie miałaś jezscze USG ?:cool:

Powiem szczerze, ze czekam tego dnia najbardziej na świecie. Oby tylko usłyszec serduszko..:blink:

A jak Wasze samopoczucie dziewczyny ?

U mnie prócz hustawki nastrojów , nadmiernej płaczliwosci :cool:, wrazliwych piersi , czasem pobolewniu brzucha i podobno powiekszonej macicy na wczorajszej wizycie ani sladu ciązy :ninja2:
 
Do góry