reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
Czesc Laseczki ja tylko na moment bo mam duzo pracki dzisiaj :) uwijam sie jakos szybko no ale jeszcze sporo mam do zrobienia teraz na chwile klaplam przy laptopie bo plecki bola ze hej za szybkie tempo zarzucialm i wszystko zostawilam sobie na ostatnia chwile....

Luky mamo--- nie no suoper maluszki spia sane.. moj cycem nie byl karmiony a przy mnie spi tzn ze mna i koniecznie kolo mnie i sie do mnie tuli i musze zawsze na sen go jeszcze objać..codziennie sobie i mu mowie ze bedzie spal od jutra sam ale te od jutra zawsze sie konczy tym ze daslej spi ze mna nie mam mocnych postanowien a te jego oczka i plakanie ze nie hcce sam o jeju ile ja juz prob robilamn i nic z tego no nic czekam az sam dojrzeje do tego moze jak pojdzie teraz do zerowki to koledzy mu sie beda chwalic ze spia sami i tez bedzie juz chcial.... a soczki to gdzie wyciskane nie chce mi sie w kartonach kupouje i chyba od nich tak tyje,,,masakra ale dziekuje za komplementy...

kAtja---- ja nie mam czegos takiego jak ty ...ale mysle ze jak sie denerwujesz to rzecza naturlana ze szybciej serduszka ci pulsuje i malenstwu.... bo wY TO dwa w jednym wszystko razem przechodzicie... tak mi sie zdaje ja czasem jak sie zdenerwuje to nie dosc ze bicie serca mam szybsze to czuje je w gardle hahahhaha


Madziujka ----- ja tez tak sypiam jak tyle... ale o tyle lepiej mam ze nie mam zadnych problemow z odychaniem tylko bole w plecach ....nie idzie sie ulozyc poloze sie na plecach to mnie brzuch dziwnie rwie naciaga sie ze nie idzie dlugo wylezec w tej pozycji poloze sie na prawy bok to zaraz czuwam by nie lezec za dlugo na nim bo tyle sie nasluchaklam ze tak sie nie powinno na nim lezec ze aorta i te sprawy wiec staram sie przewracac na lewy bok a na lewym skolei za dlugo nie moge bo mnie cos boli i ciagle sie wierce jakies nerwy mnie bola ... no nic dobrze ze niedlugo marzec potem kwiecien i koniec dolegliwosc naszych bynajmniej odrbine sie to zmieni.....

Asiakow-- ja tez małą czuje niosko a jeszcze przede mna niby 2 miechy pelne...czuje jak na dole tam mnie uciska swoja glowka i na pecherz i ogolnie tak ... chcialbym donosic spokojnie te ciaze chociaz do kwietnia.... no ale brzuszke mam wysoko jeszcze takze mysle ze moja spieszyc na swiat sie nie bedzie jeszcze :)

Sila ----no to siew odezwij jutro ja juz sie zastanawialam czy znowu na ten ostry duzur Cie nie wywialo tak malo Cie bylo tutaj......

Kasia ----widze ze ma weekend tez pracowity albo w pelni oddana mezusiowi ze jej tez tu nie widzialalm albo musze kupic sobie różowe okulary hahah

Adus--- Śnilas mi sie dzisiaj...ze przyjechalas do mnie i robilismy razem zakupy i poszlysmy cos zjesc i zapomnnialaysmy o naszych torbach az sie zalamalysmy ze tyle kasy wydalysmy a nic nie mamy szukalysmy w snie po calej galeri naszych slicznych ciuszkow dla dzidzi ale nigdzie nie bylo i razem plakalysmy straszny sen......

Bartka Ty to lanie dostaniesz tyle Cie nie bylo wspominalysmy ostatnio wlasnie o Tobie!!!!

Dziewczyny Martwie sie o nasza Renie???? zobaczcie ile juz jej tu nie ma ..wpadala zawsze sporadycznie ale dawala znaki co i jak a teraz ni ma jej nic a nic ma ktoras moze z nia kontakt????????

OK kochane cala moja przerwe w robocie poswiecilam Wam a teraz znowu mykm do zajec ktore sa jeszcze wpolu milego niedzielnego dnia :)
 
Katja, no fakt życie nie jest łatwe, ja wczoraj sie poryczałam tak bez powodu. Do rodziców bym pojechała, ale babcia jest chora i mama sie nią opiekuje (babcia ma zaawansowanego alzheimera:-( i nie nikogo nie poznaje :( jak ich odwiedzam mam strasznego doła zawsze

tak bym chciała by mnie plecy przestały wreszcie BOLEC
 
Asiakow odpoczywaj dużo..masz przeciążony kręgosłup..oj bidulko... moze jakis ciepły okłąd byle nmei za ciepły zaś.

Lady no pewnie juz wiosna puka do drzwi jeszcze parę spraw załatwimy i idziemy rodzić ;-)

Masz rację Reni dawno nie było!!!!!!!!
 
Dzień dobry:-)
Ale wczoraj miałam kaca;-) a tak to po tej wichurze jakoś tak źle się czułam, głowa mnie bolała i spałam praktycznie cały dzień.
A jak popołudniu wstałam, bo na kontrolkę i zastrzyk, Wojtek przyjechał nie naszym samochodem, okazało się, że jego kumpel wyjeżdża bardziej na stałe do USA i odsprzeda nam Jeepa:tak:
Fajne autko, no i ma duży bagażnik więc bez problemu zmieścimy cały majdan jak będziemy jechać na wakacje na mazury:tak: no i wózek upchniemy bez problemu, bo do naszej corsy tak jakoś nie szło:dry:.
 
reklama
Masiek - super Leonek w nowej furze na Mazury pojedzie - ekstra sprawa :) Będzie się Wam wygodnie pomykać -a z maluszkiem zawsze dużo tobołków jest:-)
 
Do góry