reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Elo.

Iza no piiicha przepis i nie dziwię sie zes dumna z siebie. Zdrówka życzę.
A ps sery miękkie typu feta, mozarella, brie czy camambert są w ciąży raczej odradzane przez listerię;-):-)

Majeczko na siku, na siku:-p:-D

Guglag wielkie dzięki za informacje:happy2: I udzielaj sie duuuuuuuuuuuużo. Wskakuj. Jak podczytujesz to sama widzisz jak tu fajno. Zapraszam również:-) ja się z D załapałam na 2 tysiączki:tak: Ale już wychowawczy nie był płatny:-( I teraz też nic prócz jednego nie dostanę:dry:

Hehe dziewczyny a tu co olimpiada:confused: Wyścigi:confused: to ja od razu mówię ze zaklepuję ostatnie miejsce:-D
 
reklama
Maju ja codziennie robię sobie cieplutką kapiel bo uwielbiam i jest ok:-p:-) Ale trwa ona max 10 minut:-)
Jak wychodze zlewam sie zimnym prysznicem i od razu jak nowo narodzona:cool2:
o matko zimny prysznic brrrrr:baffled::baffled::baffled:
a ja wlasnie mam ochote polezez sobie w wannie pelnej wody takiej dobrze cieplej i polezec sobie z 20 min, tylko to chyba za dlugo:confused: bo normalnie to wlasnie max 10 min i to mam nieduzowody i nie zacieplej a mi sie marzy taka jak przed ciaza:sorry2::baffled::-p:tak::tak:
 
dziewczyny wlasnie sprawdzilam sobie w necie moje wyniki badan bo rano bylam i morfologia ok, tsh, ft4, hbs i owa tez tylko niepokoi mnie to :
Białko w PM: Białko w moczu 0,05 g/l, co to moze oznaczać:baffled::confused::confused: czy grozi mi zatrucie ciążowe:confused::confused:
 
Majeczko nie wiem:no:

Rany uciekam już bo brzuch mnie potwornie boli i spina. Musze sie kłaść:tak:

Dobrej nocki kozy kochane:-)
 
Agusia bo mnie tez lekarz straszy ze długie dzicko (tyl ze ja 33 tyg 2500g, ale długość dzidzi oceniona na 37 tydz) i tez mi mówi ze bedzie wecej niż 4 kg ale zaraz kazał mi powtarzać test na te glukoze co sie po godzinie robi

Nie martw sie! Duze dziecko wcale nie oznacza ciezkiego porodu. Ja mojego Filipka rodzilam 3,5h i wcale tak zle niebylo. Takiego duzego bobasa lepiej sie trzyma - to tak jakby mial 2 m-ce (odchowany) :)
 
Dzien dobry :)

Iza jeszcze 2 w 1 ???:-)

Kasia mnie taka zgaga dopadła od dwoch dni ze se z nia nie radze zygi mi do gardla podchodzą.....niby to tylko 2 dni narazie a juz wytrzymac z nia nie moge jak Ty sobie z tym radzisz tyle juz czasu to ja nie wiem !!!:angry:

Ja znowu na nogach juz masakra cos mi ten zegar sie poprzestawiał haha:-D
 
LAdy a Ty znowu szalejesz z rana! Ale słoneczko u nas! Pięknie!
Maja zajrzałam do książki i jest tak napisane - osaoby zdrowe wydalają przez nerki do 150 mg białka dziennie. Czyli 0,15g a Ty masz 0,05g czyli jest ok. To są śladowe ilości.:tak:
 
reklama
Czesc dziewczynki

Ja dzis od 5 :30 na nogach .. spac nie moglam zrobilam mezowi sniadanie do pracy ( zwykle tego nie robie gdyz uwazam iz to nie jest czynnosc wymagajaca pomocy z mojej strony:-D) ale dzis zrobilam.. i siedzialam na dolie ogladalam kawe i herbate heheh a teraz chce mi sie spac;-)


MAJECZKO ja praktycznie co drugi dzien siedze w wannie .. pomaga mi to sie rozluznic i dzikei temu nie biore nospy ..zreszta przy kazdej ciazy lubilam sobie psiedziec w nannie z pianka lub z jakas aromatyczna sola... POLECAM
Majeczko a co do wypedzania Maksa z brzucha to ja taka przewrotna jestem...:-D


KACHURKU:-)witaj z rana .. u mnie nie ma sloneczka.. za to dwa dni temu byl sniezek :-)anomalia jak na Irlandie

IZA pewnie poszalala z mezem(w koncu maz ma zwolnienie od pracy wiec trzeba bylo to wykorzystac) i dlatego te skurczyki:-D


Adus kochana gdzie ty sie podziewasz ... Chyba wczoraj byly twoje urodzinki
jeseli tak to wszytkiego NAJLEPSZEGO :-D

LUCKYMAMA co u Ciebie ???dbasz o sie???:-)


LADY czesc
 
Do góry