reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

właśnie doczytałam że masiek ma już swojego Leonka przy sobie Masiek grtulacje ja też już myślałam że wyjdę z Milenką ale jeszcze chcą żeby została w brzuszku do 38 tyg a potem dopiero przyszła na świat

Lady ja tez się dziwiłam ale t mozę jest spowodowane tym że mi dali rozkurczowe leki ze ja jestem po poronieniu i moja lekarka spanikowała zęby dotrwać do 38tyg to już bedzie bezpiecznie , a znając życie to bede rodzić po terminie jak tak
 
reklama
Iwonka, to właśnie jest tak cholernie słodkie :) A że ja lubię słodkości, takie na granicy ulepka, to jest coś akurat dla mnie hehe.
Fajnie my się tu motywujemy do robienia różnych pyszności. Nie ma to jak grupa wsparcia w lenistwie i wygodnictwie :)
 
Czesc lasencje musze cos napisac,bo widze ze jestem w 9 okienku i nie wierze nie dawno zaczynalam pierwsze.
Masiek sliczna dzidzia.
Izablinda sliczny synus tgrysek.
I nic ciekawego u mnie sie nie dzieje przygotowania do komunii coruni,a poza tym 20 marzec wizyta u ginka.Zaczynam sie bac i to nie na zarty.OKROPNIE
 
Witam sie....idę poczytać co tam napisałyście dziś....ale powiedzcie mi jeszcze jedno zanim się zanurze w lekturze mogę cos wziąść na biegunkę....bo dostałam dziś:baffled:
 
dziewczyny jesteście niemozliwe:-D:-D:-D:-D:-D non stop o jedzeniu...:-p:-p:-p no chyba zrobie te wafle bo tyle się o nich naczytałam,że nabieram powoli apetytu na nie.....
 
Katja - gratulacje!!! I nie bój żaby, przecież to nie jest Twój pierwszy raz :))
Adunia - zrób koniecznie, a my wpadniemy na herbatkę...
 
masiu - gratuluje mocno ślicznego syneczka - pamiętaj każdą chwilę bo czas tak szybko leci i nim się obejrzysz to będzie Tobie wyjadał kurczaka z piekarnika jak moj mati:-D

dziewczynki Wam wszystkim szybkich porodów - nie mogę uwierzyć ze tak niewiele już czasu zostało do najpiękniejszych spotkan w Waszym zyciu:tak:

a powiedzcie kochane ze tak się spytam:sorry2: co jest z silką?
pozdrawiam Was mocno

mama kwietniowa 2007;-)
 
reklama
CZesc dziewczyny!!!! Ale jestem zestresowana!!!!!!! Wlasnie sie dowiedzialam, ze ide jutro rodzic!!!!! to moj 2 porod, ale mimo to sie stresuje!!!!!!
 
Do góry