reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Filipka urodzilam w terminie, spalam sobie smacznie i odeszly mi wody wiec pojechalam do szpitala 3;40 h minelo i juz go trzymalam. Teraz termin mam na 2 kwietnia, wiec mam jeszcze 2,5tc do porodu
 
reklama
A tu dzis niespodzianka: lekarz mowi rozwarcie na 2 palce albo rodzi pani jutro albo w swieta, no to powiedzialam, ze jutro
 
HANA dzięki.....oj leci ten czas:-):-):-) A Sila faktycznie ma problem z netem....ale juz też jets na finiszu i zostało jej dwa tygodnie do końca....

Agusia powodzenia....trzymamy kciuki....:-)
 
Agusia juz jutro pzrytulisz maleństwo.....:-) o boże:szok: zaczynam mieć stracha:szok: bo to już nie długo....boje sie porodu...:baffled: a byłam taka odważna....gdzie ta odwaga....
 
Nie bój się Aduś - to naprawdę da się przeżyć :) Mówię z własnego doświadczenia hihi, jeszcze będziesz mile wspominać to wspaniałe przeżycie... Kto wie może nawet coś śmiesznego się wydarzy, tak jak Masi - rodzenie w czapce :)
 
Agusia, życze udanego porodu i zdowego bobaska:-),..... też bym chciała juz rodzić, a Ty super rozwarcie 2 cm... JUtro trzyma kciuki za Ciebie
 
reklama
Do góry