reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Agunia będzie dobrze już byś chciała 20 godzin rodzić....:-):-):-) na pewno szybko synka utulisz ale daj nam znać jakoś....
 
reklama
Agusia to powodzenia jutro myślami jesteśmy z Toba od jutra od 7.30....do samego końca krótkiego i bezbolesnego porodu życzę:-)
 
Adunia moze ta biegunka to..... organizm sie szykuje do pordu co:tak:;-):-):-) a tak serio to mozesz spróbować smecte.....


Ha! i kto wie moze przegonisz (albo pogonisz) Maje, bo my ja tu wytypowałysmy na następna do przecierania szlaków :-)
to znając moje szczęście to pewnie mnie przegonisz:-p:tak::-D:-D a mój synuś chyba się nie śpieszy:baffled::sorry2::-p;-)

To trzymajcie kciuki!!!!!!!! W szpitalu mam byc o 7;30
no juz trzymamy zaciśnięte kciukaski:tak::tak::tak:
Kasiu gdzie jesteś:confused::confused::confused::confused: chyba jeszcze nie rodzisz:confused::confused::confused::-D:-D:-D:-D
 
Agusia powodzenia oby szybko poszło i bezproblemowo !!

Michaś wychodzisz czy nie? zastanów sie chłopie ;-) brzydko na dworze ma być moze w lany poniedziałek?;-)
 
No Maju dzieki za rade jak moge ta smecte to ide kupic bo czuje ze znowu dostane:baffled::baffled::baffled::baffled: ludzie non stop cos ostatnio....wiecie ze jak chodze po schodach to mi sie brzuch obija o nogi tak jakby mi przeszkadzal....:-D:-D:-D ale dziś popsułam znowu kolejny zamek tym razem w spodniach.....bo już mam w dwóch kurtkach i teraz dochodzą spodnie....ale przez to,że się obnizył tak....już nie długo nie będę miała żadnego dobrego zamka....
 
no właśnie Michaś wyłaź do mamy....kurczę no tak się nastawiłam MAJECZKO,że urodzisz,że nie może byc inaczej....:-)


no właśnie KASIEŃKO kozo jedna gdzie jesteś.....nie podczytuj tylko pisz....no chyba,że rodzisz....
 
reklama
no nawet moja mamadzwoni codziennie i pyta jak tam....:sorry2: juz nawet ostatnio jak sie do mnie nie mogla dodzwonic bo dzwiek mialam wyłączony i nie słyszalam tel to stwierdzila ze juz pewnie rodze:-p;-)
Adunia smecta bedzie tak osłonowo na żołądek a smakuje jak piaseczek z wodą ale mi pomogła chyba w 20tyg no i ja jeszcze piłam odgazowaną pepsi tez deikatnie zatrzymuje biegunke:sorry2:
dobra kochane ja mykam do łóżeczka do mężusia, to moze go namowie na małe co nie co:-p:zawstydzona/y: przedtem jak chciałam to mi powiedzial ze po co jak i tak to nie skutkuje:wściekła/y::wściekła/y: normalnie dostał ochrzan bo to przecież o przyjemność chodzi jak potem 6tyg postu:-p:zawstydzona/y:;-):tak: a nie tylko o wypędzanie dzidzi:sorry2: ach ci faceci tacy nie domyślni:-p;-):tak::-D:-D:-D
to do jutra kochane miłej nocki:-):shocked2:
 
Do góry