reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

AGA ja pryskam regularnie wodą morską w nosku zawsze może coś siedzieć brudek pyłek kozy hehehe no wsio no i masz racje im więcej ściągasz tym więcej się bedzie produkować zresztą gdzieś tu chyba dziołchy pisały o ty i mój też nie raz nad ranem bardziej charczy ale rzadko mu sie to zadrza kiedyś częstoodkąd parę razy dziennie pryskam wodą jest ok a kicha po tej wodzie:-D....a jeśli chodzi o zime to nie myślałam nie wiem u nas jest bardzo ciepłe mieszkanie i muszę w dodatku kupic nawilżacz bo sucho w zimę a ręczniki na grzejnikach nic nie dają nawet jak się je skręci.....

mój szkrab też lubi moje głupie miny:-D i on za bardzo bajek nie lubi słuchać na płycie ale za to radio non stop pewnie dlatego,że mama w ciąży non stop muzyki słuchała wszystkeij i chłoak rośnie muzykalny np teraz leży w łóżeczku bawi się karuzelą próbuje złapać ma cicho właczone radio i gada i coś jakby spiewa trochę fałszuję ale nauczy się :-D:-D:-D
 
reklama
Dziendoberek:-)

Iwonka a ta kasza to mus:baffled:, wiesz co tak pytam bo ja nie podawalam moim:nerd:, jakos nie mam do niej przekonanaia,za to jadly ryzowe-smakowe albo kukurydziana:-)....a o tej mannnej bade chyba musiala poczytac:-p, bo mam braki;-):-D

Aga Ty zwolenniczko zazartych dyskusji:-D;-)..witaj
Znowu sie u rodzicow byczysz;-)-szczesciara
Co do zimy, ja (ze starszymi) probowalam te spiworki do spania bez rekawow i uzywalam je zaraz po urodzeniu (a przy tym mi sie nie sprawdzily:baffled: wiec to chyba zalezy od temp w mieszkaniu:sorry2:), i na zaime tez w tym probowaly spac, ale i tak sie rozkopaly, porozpinaly:confused:, nie wiem jak...tak gdzies giry zadzierali ze noga zamek rozsuwali, potem sie w tym pooplatywali:no:, i powiem ci ze po staraniach i probach dalam se z tym spokoj, a poza tym dzieciaki (bynajmniej moje) lubia spac odkopane i powiem ze nie marzly strasznie, a ja i tak do nich w nocy wstawalam wiec zawsze je przykrylam (jeszcze koldre na nich nie polozylam a juz nogi szly w gore zeby ja zwalic:-D:-D) .....wiec dla proby moze sobie sprawic jeden taki i zobaczysz co Marycha;-) na to...pamietaj ze to juz beda 7-8 miesieczne bajtle i one sobie juz kitu nie dadza wcisnac:-D:-D;-), ale moze a noz:cool2:

A co do noska temu tez sie zbiera i codziennie mu czyszcze, a pod wieczor to nawet sobie pocharkuje tak ma zawalony, najlepiej wszystko wychodzi jak se poplacze.....


Wiec ja sie witlam a w zwiazku z tym ze za oknem slonecznie, lece szykowac bande, chlop wraca z roboty i puszczamy sie nad morze:cool2::-)

wiec do wieczorka

udanego £ikendu;-)
 
Hej :)
Witam się i melduję, że jestem, tylko przez ostatnie 2 dni nawet chwilki nie miałam, żeby do Was zajrzeć :(
W czwartek w końcu pojechałam odebrać becikowe ( :-) ) no i korzystając z okazji odwiedziłam przyjaciółkę z liceum :) wróciliśmy wieczorem i padłam na twarz ;) wczoraj też cały dzień poza domem, wieczorem Mały jakiś niespokojny, nie mógł zasnąć... A kiedy zasnął, to ja herbatka, filmik i spać :)
No dziś też raczej dzionek poza domem się zapowiada, ale poczytałam już co u Was, wstawiłam zdjęcia w Galerii :)
Widzę, że o oglądaniu tv dyskusja... Ja widzę, że Alanowi też się to baaaaaaaardzo podoba i kiedy tylko ma okazję to luka na tv, ale nie pozwalam Mu tego robić...
Masiu, super wieści !! Cieszę się, że fasolinka zdrowa i rośnie !!!!!!!!!!! No i udanego odpoczynku na Mazurach :)
My w poniedziałek rano ( o 5tej jakoś ) też sobie mykamy na wakacje :-D:-D:-D:-D:-D do Jastarni na tydzień :) więc przez tydzień na pewno Nas nie będzie, chociaż kompa chyba zabierzemy, więc morze w wolnej chwili wpadnę wstawić jakieś zdjęcie z plaży :) A jutro wielkie pakowanie, boję się, że czegoś zapomnę... Dobra laseczki, ja zmykam pranie rozwieszać, sprzątać i obiad gotować.......... Boże, ale ze mnie KURA DOMOWA :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Gdyby mnie już nie było, to miłego łikendu :)
 
ahoj.

Silko przy pakowaniu trzeba by był zatrudnić logistyka. Choć najlepiej wypytać znajome mamy z ciut starszymi dziećmi co brać a czego nie.
U nas będzie nie zły ambaras, bo na trzy samochody jedzie 6osób dorosłych, 3jamniki, 2 moje psiaki i jeden schi-su, do tego ale chyba największe wyzwanie to co spakować bo jadą 2niemowlaki. No i kobieta w ciąży:-D
Już mi się nie chce....;-):baffled::-D:-D:-D
ago my jak na razie korzystamy ze śpiworka albo Leonek Śpi bez przykrycia jak jest tak gorąco, tylko przykryty pieluchą flanelową, ale nie powiem ci jak będziemy spać jesienią czy zimą. Nasze maluszki będą bardziej mobilne, w nocy też się będą kręcić, pewnie póki Leo będzie się mieścił w śpiworki to w nich będzie spać, a potem się zobaczy może kupimy mu kołderkę:confused:
a nosek spryskujemy kropelkami i czyścimy delikatnie z wierzchu pani pediatra nam tak kazała na szczęście dużo glutów nie ma.
Za to nadal walczymy z syropkiem na gardziełko.
 
ALE puchy..buuuuuuuuuu

laski gdzie wy....

SILA udanego wyjazdu.....
jak ja bym se pojechała nad morze ale nie w tym roku....

MASIU już 3 okienko...ale fasolinka szybko rośnie...
 
NiaNia nie nadrabiaj tylko pisz co u Was?:-)

MASIU ale fajnie chyba też bym chciała taką fasolinke i potem czuć te kopniaczki ech....pamiętam pierwszy ruch mojego klocka teraz już....
 
Witajcie,
my po wypoczynkowym weekendzie u rodziców, wypoczeci i zrelaksowani,
goraco ze nie chce mi si sie dzisiaj nigdzie wychodzic i jak taka pogoda bedzie to pojade z dziecmi do rodziców znowu bo tam ogród i sobie bedziemy wypoczywac i nerwuska sie bedie mniej denrwowac :)
Masia gartuluje! Jak ten czas leci, niedługo bedziesz miała 2 swoje szkraby razem :-)
Cos pisałyscie zeby lekarza sie pytac przy wprowadzaniu pokarmu, ale jak to jak każy lekarz ma inną polityke i mówi co innego?:wściekła/y:
 
reklama
Dzien dobry
Ada - no pustki pusteczki, prawie każda wakacjuje :cool2:
Sila - jak problemy z pakowaniem to pisz do Lady ona ekspert :-D miłego wyjazdu !
Kasiu - :-) narazie zaczekamy z bajami, ale przydałyby sie jakieś do posłuchania, więc poszperam na allegro co najlepiej chodzi ;-) chyba że coś polecacie :tak:
Aga - u mnie Natalka i tak przykryta kołderką, więc zimą pewnie też będzie, teraz śpi w cienkim pajacyku, więc myślę że na zimę kupię coś cieplejszego :tak: U mnie do noska woda morska :-)
Renata - ja to nie wiem jak z tą kaszą manną, ja początkująca, tylko z tych tabel wprowadzania jedzonka sie dowiedziałąm bo tak to ciemna masa ze mnie, a w sumie to i tak nei wiem czy bedę tak dokładnie robiła jak tam napisane czy wprowadze conie co szybciej ;-)
my już po weekendzie u dziadków męża, bardzo mili starsi ludzie, ale na dłuższą metę to by się nie dało wytrzymać, więc weeknd wystarczył w zupełności :tak: Opole jest bardzo ładne, okolice też, bo świetne jeziorka są, mogłabym tam mieszkać :-) O dziwo z tych całych wrażeń to Natalka spała tylko w nocy :szok: a z upały to jadła co 1,5 h :szok:
ostatnio nie daje jej na noc butelki tylko o tej 4-5 rano co się zawsze budzila i nie chciala już spać, to teraz po butelce śpi tak do 7-8 :-) no ale wtedy musi byc jeszcze butelka po poludniu zeby na wieczor ladnie mleczko nabrało, ale za chwile i tak popoludniu będa obiadki, więc chyba już wtedy mlekiem nie trzeba karmić, jak to jest wogóle? zupka czy marchewka czy jabluszko np. jest zamiast karmienia?
 
Do góry