reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Ja od jakiegoś czasu też kąpie się z moja niunią, narazie jest w miare spokojna ale jak sobie poradze jak bedzie sie wiercic to nie wiem :-D będę wzywać męża do pomocy ;-)
Madziujka - fajna dietka hihi, ale ja też podjadam słodkości ale sprawdzam czy w nich nie ma mleka :tak: chipsy tez czasem skubne, a od arbuza niuni też nic sie nei dzieje więc jem :tak:
od ponad miesiaca nie jem nic co ma w sobie mleko (choc nie sądze by mała byla na nie uczulona) no i wczoraj zjadłam zeby sprawdzic czy cos sie zmieni i narazie nic :sorry2: czy ewentualnie jezeli byla uczulona to juz moze nie byc? czy poprostu po takiej dluzszej przerwie to trzeba by było wiecej zjesc zeby cos zauważyć?
 
reklama
Czesc:-) to ja Niania, prawdziwa matka dwójki dzieci:cool2::-D:-p;-)

Ale lot z tą laską:shocked2::blink::sorry2: No ale, ze temat zamkniety juz go nie ciągne;-)

U nas gra muzyka. Marcel zabkuje na maksa, ale całe szczescie znosi to i tak bardzo lajtowo w porownaniu do tego co Max wyprawiał:tak::tak: Z nowych rzeczy wprowdzone juz kleik, sok jabłkowy i teraz zaczelismy jabłko. Narazie ok.
Mój młodzian nie jest chyba jakoś szczegolnie "żarty" bo zjada jakieś 6 posiłków po 120+4 miarki mleka. Czasem i tego nie chce w całosci. Na noc dostaje butle 150+5 +kleik.
Rogi mu nie urosły (uffff !) i nadal mam z nim spokój.

Zrzuciłam dwa kilo, reszta nadal nieugięta:cool2:

o i tyle...:-p
 
Czesc:-) to ja Niania, prawdziwa matka dwójki dzieci:cool2::-D:-p;-)

Ale lot z tą laską:shocked2::blink::sorry2: No ale, ze temat zamkniety juz go nie ciągne;-)

U nas gra muzyka. Marcel zabkuje na maksa, ale całe szczescie znosi to i tak bardzo lajtowo w porownaniu do tego co Max wyprawiał:tak::tak: Z nowych rzeczy wprowdzone juz kleik, sok jabłkowy i teraz zaczelismy jabłko. Narazie ok.
Mój młodzian nie jest chyba jakoś szczegolnie "żarty" bo zjada jakieś 6 posiłków po 120+4 miarki mleka. Czasem i tego nie chce w całosci. Na noc dostaje butle 150+5 +kleik.
Rogi mu nie urosły (uffff !) i nadal mam z nim spokój.

Zrzuciłam dwa kilo, reszta nadal nieugięta:cool2:

o i tyle...:-p
hi Niania:-)

lepsza jestm ... u mnie juz baban, ziemniak z marchewka,wczoraj kalafior z czyms tam ,takie dziwne zolte duze troche do gruszki ksztaltem podobne:-D sok marchewkowy .. jablko ale tylko z bananem , slodkie ziemniaki:-p

fajnie zes prawdziwa

moj maly fiksuje.. budzi sie od jakiegos czasu co 4 godziny..............no rzuc mi jakas rade ..co myslisz ? dlaczego?



AGA:-D

GRATKI dal MARYCHY ZA 3 miesiace
 
Tak wogole to chcialam powiedziec, ze macie śliczne dzieciaczki. Moj mały łobuziak juz siedzi, wstaje i raczkuje. Na moment go nie mozna sposcic z oczu. Wczoraj nam poleciał z łożka całe szczescie nasze łoze jest dosc niskie a upadek był z amortyzowany ale rabanu narobił. Oczywiscie nascie sekund później juz chciał wyczyn powtorzyc.... szkoda gadac noi oczywiscie odkrył wczoraj, ze jak sie oprze raczkami o wanienke to moze sie podniesc, kapiel zamiast przyjemnoscia stała sie walka. Dawid chce stac a ze sie chwieje to ja go trzymam i nie mam jak myc a o siadaniu nie chce słyszec stojac lepiej widac hahah. Mowie wam, zaraz wam sie zaczną takie jaja z malenstwami dziac, ze szok. Ja codziennie cos nowego w nim odkrywam i to jest piekne. Buziaki dla Was i dzieciaczków. Po rady, jakby co to serdecznie zapraszamy na Styczen 2008.

:-D:-D:-D:-D a ja myslalam ze tylko moje dzieci przezyly upadek z wersalki;-):-)...dobre a jeszcze lepsze przed Toba ( i nami:-))

My po zakupach:-p
A wiecie co moj Cieciunio od 2 dni usilnie probuje sie podnosic:szok:, jest na rekach to chce jeszcze wyzej, w foteliku glowe zadziera nawet w wozku lezac na plac sie siluje:baffled:, szalony normalnie....jak nic ze dwa dni a wstanie i pojdzie:-D:-D:-D

Ide obiad dac rodzinie bo musze jechac kolezance psy wypuscic bo same w domu, a ma fajnego owczarka:cool2:

do potem
 
:-D:-D:-D:-D a ja myslalam ze tylko moje dzieci przezyly upadek z wersalki;-):-)...dobre a jeszcze lepsze przed Toba ( i nami:-))

My po zakupach:-p
A wiecie co moj Cieciunio od 2 dni usilnie probuje sie podnosic:szok:, jest na rekach to chce jeszcze wyzej, w foteliku glowe zadziera nawet w wozku lezac na plac sie siluje:baffled:, szalony normalnie....jak nic ze dwa dni a wstanie i pojdzie:-D:-D:-D

Ide obiad dac rodzinie bo musze jechac kolezance psy wypuscic bo same w domu, a ma fajnego owczarka:cool2:

do potem

ty nie sciemniaj dzieci nie masz hahah

moja Julka tez sobie lubila spac.. tak od 4 miesiaca raz w miesiacu musial spac;-)teraz sie smiejemy ze od tych upadkow taka szalona:-D
 
Nadal jestem w szoku i czytam!!!
Cholera tak to jest spóścić Was z oczu na chwile ....
Reniu znów coś się dzieje ale tego się nie spodziewałam.
 
No Aga, toś się nagadała!!!:tak::-):tak:
Ale kończmy już ten temat, bo widzę, że zawrzało na forum, ale chyba nie warto dziewczyny.
Iwonka- jak Ty to robisz, że kąpiesz się z Natalką?????????????? moja Hanna waży 8 kilo i ja się boję ją do siebie wziąć do wanny, a bardzoooooooooooooo bym chciała!
Kurdę, trochę pogrzeszyłam- najadłam się placków ziemniaczanych ze smietanką tłustą-i nie chodzi mi oczywiście o kalorie, bo od dawna przestałam je liczyć, ale o reakcję mojego dziecka na takie smażone, tłuste jedzonko, mam nadzieję, że jej nie zaszkodzi. Zobaczymy wieczorkiem, Iwonka piszesz o arbuzie- ja zjadam 2 ogromne arbuzy w tygodniu- po pierwsze dlatego, ze uwielbiam, po drugie Hanna świetnie się po nich wypróżnia.
 
reklama
hi Niania:-)

lepsza jestm ... u mnie juz baban, ziemniak z marchewka,wczoraj kalafior z czyms tam ,takie dziwne zolte duze troche do gruszki ksztaltem podobne:-D sok marchewkowy .. jablko ale tylko z bananem , slodkie ziemniaki:-p

fajnie zes prawdziwa

moj maly fiksuje.. budzi sie od jakiegos czasu co 4 godziny..............no rzuc mi jakas rade ..co myslisz ? dlaczego?



AGA:-D

GRATKI dal MARYCHY ZA 3 miesiace

Moja rada Kacha : odpusc chłopakowi:-D Odkad posłuchałam Twoich rad i odpusciłam młodemu zaczął normalnie spać;-)

A tak na serio : Moze daj mu na noc Nurofen czy cuś przeciwbolowego, moze to zęby???:nerd:

A z tym jedzeniem to dobra jestes. Miałam Cię własnie prosić zebys rozpisała jakiś plan wprowadzania nowych pokarmów:cool2:ale nie chce przynudzać bo to chyba juz przerobiłyscie:-p

A moj Marcyś zaczął wreszcie spać jak człowiek i łapie juz dwie porzadne i dlugie spania w dzień, i ze dwa po 45 minut:cool2: spox nie? :cool2::cool2:;-) tralalallalalaaaa

Ide w piatek na babskie picie :cool2::cool2: jol joł ale fajnie :cool2: spie u kumpeli:-p
 
Do góry