reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Ja Marcela tez juz kapie w duzej wannie. Kłade mu tylko pod cialko teki specjalny lezaczek do kąpieli:tak: Ostatnio to kapiemy dwóch chłopaków na raz (to znaczy mój łoś kąpie:-p)

A co najlepsze: młodego myje płynem do kapieli (do ciała i włosków) Johnson który to niby najbardziej uczula. U nas póki co jedyny do tej pory który nie uczulił:-) i po nim milutkie ciałko:happy2:
 
reklama
layla
ja daję swojej " Dentinox- Geln N" na ząbki już bo straszliwie sieśli ni i marudna ostatnio bardziej


Ametka wlasnie kupilam dzis i zaraz bede stosowac ale ile razy smarujesz???


Ala - moja tez pcha łapki do buzi, ja narazie nic nie daje tylko mosia i gryzka, ale gryzaka długo nie pogryzie bo jeszcze krótko trzyma a jak z rąk wypadadnie to już sama nie znajdzie ;-) wkladanie wszystkiego do buzi, a przede wszystkim rączek nie musi oznaczac ząbkowania, a chęc "poznawania świata" językiem :-p

Takie wkladanie miala kiedys a teraz wklada piastke i jej juz nie lize jak kiedys ani nie ssi czy ssa czy jak to tam sie pisze tylko on szarpie na boki ociera mocno i gwaltownie niekiedy napewno nie z nerwowo ...i bez wpychania lap slini sie strasznie....

:-D:-D:-D:-D a ja myslalam ze tylko moje dzieci przezyly upadek z wersalki;-):-)...dobre a jeszcze lepsze przed Toba ( i nami:-))

My po zakupach:-p
A wiecie co moj Cieciunio od 2 dni usilnie probuje sie podnosic:szok:, jest na rekach to chce jeszcze wyzej, w foteliku glowe zadziera nawet w wozku lezac na plac sie siluje:baffled:, szalony normalnie....jak nic ze dwa dni a wstanie i pojdzie:-D:-D:-D

Ide obiad dac rodzinie bo musze jechac kolezance psy wypuscic bo same w domu, a ma fajnego owczarka:cool2:

do potem

Renia no moj tak od 2 tygodni robi jak nad morzem bylam zaczol wlasnie a teraz do tego stopnia jest ze moze uznacie mnie za zla mame ze mu krzywde wyrzadzam ale jak klad go na kolankach pod katem rozwartym to on sie ode mnie odpycha i siada.. a ja go klade i sie denerwuje a on znowu sie odpycha i siedzi ...a co gorsza chce juz wstawac....ale jedno co pamietam ze lekarka mowila ze jak dziecko samo tak robi to mu sie nic nie stanie gorzej jakbym to ja na nim to wymuszala... ale mowie wam on ma dopiero 3ipol miecha a chce siedziec i rzebscie widzialy glowa mu sie nawet juz nie chwieje nie da sie nosic na rekach na lezaco ani nawet pol lezaco nawet jak tylem jest do mnie to sie ode mnie odbija i chce siedziec w powietrzu.... szok

Hej Niania i reszta kwietniowek i boombonowek ;)
 
Moja rada Kacha : odpusc chłopakowi:-D Odkad posłuchałam Twoich rad i odpusciłam młodemu zaczął normalnie spać;-)

A tak na serio : Moze daj mu na noc Nurofen czy cuś przeciwbolowego, moze to zęby???:nerd:

A z tym jedzeniem to dobra jestes. Miałam Cię własnie prosić zebys rozpisała jakiś plan wprowadzania nowych pokarmów:cool2:ale nie chce przynudzać bo to chyba juz przerobiłyscie:-p

A moj Marcyś zaczął wreszcie spać jak człowiek i łapie juz dwie porzadne i dlugie spania w dzień, i ze dwa po 45 minut:cool2: spox nie? :cool2::cool2:;-) tralalallalalaaaa

Ide w piatek na babskie picie :cool2::cool2: jol joł ale fajnie :cool2: spie u kumpeli:-p

No ja nie wiem czy mu odpusze....:-D:-D:-D:-D
Niania a co ja moge .... :-D i tak zrobi jak bedzie chcial:-D

ja tez kapie malego w tym zoltym top-on-top u mnie spoko zadnych uczulen... ale plyn jak plyn zadna rewelacja ;-)

moj Max spi po kazdym karmieniu ... z rana dosc dlugo okolo 2 godzi a pozniej po 45-do 1godz... dzis spal od 8do 10 pozniej od 12-2.... i teraz znowu spi...:-D...
a wogole w sobote przenioslam go do jego pokoju ... wiec uzeduje juz sam.. dlatego tez spi mi w dzien od soboty fajnie bo ma spokoj nikt nie lazi nie przeszkadza podlogi nie skrzypia .. wiatru przechodzac obok spiochanie , nie robie:-D

wprowadzanie pokarmow zaczelam od marchewki...
maly jest stworzony do jedzenia lyzeczka ...idzie nam to sprawnie i szybko.. lepiej niz z butli
 
Kasiu dzięki za życzonka. Jutro idziemy do pediatry i zobaczymy ile ten mój 3 miesięczny szkrab waży ale juz się nie obawiam że za mało bo taka okrąglutka już jest...

Lady masz racje z tym siadaniem też tak słyszałam że jak dziecko samo chce to OK. To samo z chodzeniem. Mój chrześniak zaczął w wieku 9 miesięcy. Chłop do chodzenia był gotowy, gorzej z jego mamą;-);-);-);-)

Niania kobiecego picia i zrzuonych kilogramów strasznie zazdroszcze!!!

Muszę kończyć bo słyszę że mąż wrócił ale teraz będę czytać na bieżaco żeby takie sensacje mnie nie ominęły...
 
Lene - ja sobie rossiadam sie w wannie jak królowa a małż mi daje Natalke i tak ją najpierw trzymam opartą na kolanach (nóżkami mnie obejmuje) i ją myje a później podkładam jej rękę pod szyję i sie pluskamy, mała pływa na plecjah, potem przewracam na brzuszek, lubi to :-) później wołam męża i ją zabiera i pielęgnuje ;-) a ja w tym czasie dokańczam sobie królowanie :-D za pierwszym razem sie bałam ale teraz to już spytnie, a jak przyjemnie :-p
 
IWONKA to fajna kąpiel szkoda,że mam prysznic tylko no chyba,że spróbuje z małym do jego wanienki ale nie wiem czy się zmieszczę:sorry2::-D:-D

LENE nie wiem czy dobrz doczytałam 8 kg waży twoja córeczka....no to duża dziołcha z niej....

NiaNiu no jesteś boś znikła i nie wiadomo gdzie.....wiatj z powrotem :-)

RENIU a coś tam nakupowała podziel się a nie się tu chwalisz tylko:happy2::wink:

ALA nie długo Sebek bedzie już chodził silny chłop:tak::-):-)

KASIA jak obiadek:cool2::happy2::-)
 
No Iwonka, dzięki za instrukataż, myślę, że na dniach wypróbuję!!!:tak::tak::tak::-):-):-)To musi być bardzo przyjemne i dla Ciebie i dla Natalinki.
Aduś- tak, tak Hanna wazy 8 kilo!, wiem, ze to sporo, ale przecież nie karmię jej na siłę, tylko wtedy kiedy się tego domaga, w dzien co 2,5-3 godziny a w nocy co 5, to znaczy- tak jak wczoraj na przykład zasnęła o 22 to karmienie było o 3 w nocy i kolejne po 7-mej, oczywiście przez sen. Wcale nie jest taka gruba, tylko okraglutka, próbowałam ją przepajac, ale za cholerę nie chce, nawet łyżeczką, więc od urodzenia jest tylko na piersi. Wkurzają mnie tylko komentarze czasem na spacerach typu ale grubasek, albo tłuscioszek, widziałyście na zdjęciach, moim zdaniem wcale nie jest taka gruba ani tłusta, wygląda ładnie, bo to w końcu moja córeczka
:-);-):-)
 
A zresztą, oceńcie same...
 

Załączniki

  • S7301759.JPG
    S7301759.JPG
    84,6 KB · Wyświetleń: 44
zapomniałam dodać, ze Hania wczoraj skończyła 3 miesiące, aaaaa Marysiu- Tobie duzo zdrówka i słodyczy, bo jak się nie mylęto dziś 3 miechy stukają Tobie!!!!
 
reklama
no to wsiego naj dla dziewczynek:-):-):-):-):-)


LENE nie nie pomyślałam,że gruba czy coś nie nie tylko duża jest 8 kg mojej koleżanki synek waży 9 a ma 10 miesięcy hehehe niech rośnie zdrowo i jest bardzo fajniutka na zdjęciu.....buźka dla niej.....:-)
 
Do góry