reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
Kaszkas chyba tylko An wróciła do pracy na razie. Myślę że więcej będzie w październiku i listopadzie. Ja chciałam 01/10 ale ponieważ chyba nie uda mi się przed tym terminem przeprowadzić to przedłużę tak aby zadomowić się w mieszkanku i do roboty... Ale już się boję:crazy::crazy::crazy:
 
Lene Maryś też po szczepieniu super. Tylko rano więcej kupek to chyba przez ten Rotawirus. Te szczepienia to chyba bardziej matki przeżywają niż dzieciaczki!!!
 
I my sie witamy..
dzieki za odpowiedzi.. moze fatycznie to ta 3 dniowka byla - tylko wy tam pisalyscie o jakiejs wysypce (?:sorry2:). i w przychodni to byla ale dwa tygodnie temu, ale rzczywiscie miala kontakt z dziewczynka, ktora miala jakies przeboje zoladkowe - moze dlatego. w kazdym razie na razie:-D jest spokoj..
a ja wczoraj padlam jak nigdy, najpierw mi sie przysnelo w wannie !!!!:laugh2:, dobrze ze maz mnie zbudzil, a pozniej jak sie biedak probowal podobierac - dostal po lapach:-D
 
Witam laski

Jak noc?? pytam sie bo u mnie marnie Maksio budzil sie co trzy godz...nie wiem co jest .. moze skok a moze te zeby

Lene moj maly po szczepieniu dostal teperatury .. miala aj 2 i pół dnia skonczylo sie wysypką;-)... masmakra

kaszkas a co to do samego porodu sie pracowalo:-)... no prosze dzielan jestes...:-)

Ledy ty to jestes artystka...dalej siedzisz w tym klopie???:laugh2:

Madzia jestem z taba .. tez mi sie chce spac... ale nie wiem dlaczego moje dziecko pomimo ze sie budzilo dzis czesto jest wyspane ... to niesprawiedliwe hahahaha:-p

chlop mnie dzis rano zjezyl:wściekła/y:eh ten podgatunek :wściekła/y:
 
dzien dobry
U nas noc spokojnie - tylko ta moja maruda nie chce od dwoch dni zasnąć jak jej nie dam cyca :szok: a ja jej na noc butelke daje to spryciula wypije tylko pol i wrzeszczy za cycem :baffled: no ale spi do 3 a pozniej do 6-6.30 :-) jestem ciekawa jak u nas bedzie przebiegalo ząbkowanie...
Lady - z laptopem do kibla :-D ty zawsze masz smieszne pomysly :-D na koszmary nie zwracaj uwagi, ja gdybym o moich myslala to bym już byla wariatka ;-)
kaszkas - hej, pisz jak porod, pochwal sie jak dzidzia rosnie :-)
Renatko - szkoda ze nie bylo mnie na wczorajszym jacuzzi :-p
buźki dla reszty :-)
 
witam sie:-)

Lady:-D:-D:-D

Lene no widzisz Hania dzielna diewczynka:tak:

Ruda spania nie masz:-D:-D:-D;-), podoba mi sie imie Twojego synka:tak:, a starszy jak ma na ime?

Lucy pamietamy:rofl2:

z reszta sie ladnie witne bo maly przy cycu i zle sie pisze:-p

mnie boli gardlo:-(

narazie mnie nie bedzie.......zelazko wzywa:crazy:
 
Dziewczyny plissssssssss napiszcie jak wyglada Wasz plan dnia w sensie pory karmień i jakie posiłki i po ile:-p
Błagam bo ja juz sama nie wiem jak to ułozyć:baffled:
 
reklama
Do góry