reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

NiaNiu - ty moja mentorka nie wiesz? ;-):-p:-D ja karmie pirsia wiec za bardzo ni pomoge :sorry2:


hihihi no własnie nie wiem:-p

mój młody nie chce jesc rano za bardzo. Jak dostanie butle ok3.30-4.30 to potem dopiero ok 9.00:sorry2: Chce go kłasc spac miedu 19-20 i nie wiem jak tu wmontowac reszte żarcia:nerd:

help

Kasiaaaaaaaaaaaaaaaaa!! pomocy!
 
reklama
:-DNIANIA u mnie tak bylo przez jakis czas... tez Max nie chcial jesc.. wiec to chyba taki okres.. musisz przeczekac

pisz jaki masz plan.. podumamy jak budda:-D
 
ja niemam planu co go chce wprowadzić to dzieją się potem dziwy ...i mam teraz sajgon...
przy kolejym jak bede miala od razu mu plan dam i tyle i bedzie zasypialo same w lozeczku..co ja sie namecze z tym spaniem..
awogole jakas zla jestem bo nie wyspana i zapalcilam rachunki i cala moja wyplata poszła sie ....

ide bo marudze

edit

Kaska ja bym tak chciala..moja dziś budzila sie o 23 potem o 0:20 potem o 2 :10 i 3:15 ale wtedy nie dalam jej cyca tylko fikłam na brzuch i o dziwo spala do 6 tylko ze ja nie bardzo bo sie stresowalam tym jej spaniem
 
:-DNIANIA u mnie tak bylo przez jakis czas... tez Max nie chcial jesc.. wiec to chyba taki okres.. musisz przeczekac

pisz jaki masz plan.. podumamy jak budda:-D

No wiec tak. Dopoki było tylko mleko marcel dostawał jesc co 3 h poczawszy od 7.30 lub 8.00. Je raz w nocy ok 3.30.
Pije tylko wodę, a od jakiegos czasu soczek ( w godzinach porannych).

Nagle od dwóch tygodni zaczyna długo spać w dzień, po 2-2,5 h. Czasem nawet go budzę jak zbliza się do 3 h.

Drzemi ucina sobie narazie nie o jedej porze, czasem rano a czasem po południu.
Przez to rozjezdza się pora karmienia i sama juz nie wiem jak to ogranąć. No ale ok, tego nie przeskoczę, z resztą cieszę się ze dłuzej spi:-p

Na noc dostaje butle z kleikiem. Ile dajecie tego kleiku?? Ja mniej wiecej na 150+5 daje dwie miarki takie jak do mleka:sorry2:

Na czuwaniu Marcel wytrzymuje ok.1 h 40 minut. Potem kimono:tak:

Wstaje obecnie ok 7.30 :tak: zasypia ok 19.30:tak:

cdn
 
terazo nowych pokarmach:nerd:

kleik na noc - tu ok
sok jablkowy - tez ok
jabłko - dziś doszlismy do 1/2 słoika

i kuniec:sorry2::nerd:

jak to dalej robić?
zagescic to jabłko kleikiem i dać jako posiłek po 3 h od ostatniego karmienia?
czyzaczac w to miejsce dawac marchewkę? potem ziemniak?

potem zamiast kolejnego karmienia ustawic zupkę jak juz marchewka i ziemniak bedzie ok?

ja pitole nie wiem..
 
Nianiu ja też z tym nowym planem mam problem. Jak wszystko super sie zaczeło układać to trzeba wprowadzać i zmieniać. U nas jest jeszcze gorzej bo dochodzi pierś i do tego jeszcze praca.

Ustawiam się druga w kolejce do analizy nowego planu.;-);-);-)

Jeśli chodzi o drzemki to ja wprowadziłąm 4 h przerwę w jedzeniu na spacerek. I teraz Marycha zjadła o 11 potem wychodzimy na spacerek i będzie jadła po powrocie koło 15. Lubi wertepy więc zazwyczaj śpi tak 2-2,5 h z małymi przerwami. potem zazwyczaj muszę ją lulać koło16.30 - 17.00 bo jak nie śpi to zasypia przed kąpielą. Karmienie 18.

Oho Marycha ogląda telewizję. Ja jej dam :crazy::crazy::crazy:
 
Laski, o co chodzi z tym szczepieniem na ratowirus??? bo my miałysmy do tej pory tylko 2 szczepienia pentaximem i nie wiem o co biega, bo mi moja lekarka nic nie mówi o tym ratowirusie, a może to jest już w pentaximie???? oświeccie mnie proszę.
Nianiu odnosnie planu to ja też Ci za duzo nie pomogę, bo ja piersiowa jestem, ale mniej wiecej wyglada to tak:
-pobudka około 8.00- potem lezenie w łozeczku, w zalezności od nastroju dziecka
- przebieranie po nocce, są tylko siuski, nie robi kupki w nocy
-9.00 karmienie
-teraz Hania albo zasypia, albo bawi się z mamą
- w ciagu dnia totalna samowolnka i moje dziecko je i spi kiedy ma na to ochotę, zazwyczaj co 2- 3 godzinki karmienie, w miedzy czasie spanie no i oczywiscie spacerki, jeśli pogoda nam na to pozwala
-około 18 jest ostatnie karmienie przed kapielą i zabawa
-o 20.30 kąpiel a po tym masuję Hanię- czasem nawet do 40 minut, bo ona to uwielbia
-Hania jest już wymęczona i marudna okropnie, wiec muszę ją trochę utulić i uspokoić, a po tym rytuale karmienie, staram się nakarmić ją z obu piersi
- około 3- 4 w nocy moja panna szuka cyca, więc jest wtedy karmienie na śpiocha, kolejne koło 6-7 również na spiocha
Tak to u nas wyglada każdego dnia
 
Ja mam taki plan,że nie mam planu:-D:-D:-D

a serio to mamy stałe pory tylko papu dremki wybiera se różnie

zawsze papu jest
5.30-6.00 rano
9.30-10.00
13.-13.30
17.00 i 20.15 i spać i 2 w nocy karmienie.....

je 140ml mleka czasami 150ml mleka dostał na razie sok z marchewki ale ma po nim zatawrdzienie ale pewnie dałam za dużo jak na pierwszy raz drzemi ma pomiędzy na czuwaniu jest około 2 godzin i śpi po godzinie w dzień maks 4 godziny wieczorem koło 19.30 staje sie marudny i tzra ponunkać jak u Lene
 
reklama
Kacha wyszlam tylko tarasem na ogrod z zmojego meza kawal drania haha bo kuzwa po 5 minutach juz mnie szuka po calym domu nie da mi sie spokojnie zalatwic i darl sie co tak dlugo w kiblu robie bo maly juz steka a ja to daj mu pic i dalej se klikam hahahaha ten gnojek zauwazyl ze laptopa nie ma w pokoju i mi kurna wylaczyl modem glowny szloak ale sie wkurzylam no mowie wam...zamknela drzwi na spust i poszlam na ogrod chyba z 20 minut gadal mi tam pod drzwiami...a mnie nawet nie bylo hahahha zanim sie skapnol minelo chyba z pol godzinki hahha i szukal mnie wszedzie...i z dupy szczelal no nie moge czy wasi mezczyzni nie zostana tez z malym 5 minut? a potem juz sraki dostaja? hahaha
 
Do góry