reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki z mazowieckiego

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
no jakbym miała zapłacić 100zł to ok, ale 400 to moim zdaniem zbyt wygórowana cena za to że ktoś Cie wspiera...
 
reklama
No właśnie w Bielańskim nie płaci się za poród rodzinny. Bardzo mnie ta informacja ucieszyła, a jest z pierwszej ręki bo od pracującej tam pani ginekolog.
 
na Solcu tez sie nie płaci z poród rodzinny a za znieczulenie niestety mówia ze trzeba
 
Z tego co się orientuję to nfz nie płaci za zzo jesli nie jest to cc, więc chyba nie ma możliwości dostać tego znieczujenia "na zyczenie" przy normalnym porodzie jesli lekarz nie zdecyduje, że są wskazania.
 
Magdalena25 mi kazali wpłacic 600 zł na darowizne dla szpitala za zzo
 
jest to poprostu wówczas odpłatne, koleżanka na Karowej płaciła 400zł, w Bielańskim dowiadywała się i cena była taka sama...
 
jeszcze w listopadzie w szpitalu bródnowskim tez poród rodzinny był darmowy
a znieczulenie 350 zł
ciekawe czy teraz tak jest
 
hej, termin mam na 16 kwietnia, dawno tu nie zagladalam. czy ktoras z was zdecydowala sie na wybor szpitala na inflanckiej? jestem zdecydowana na ten szpital ze wzgledu na lekarza prowadzacego od poczatku moja ciaze....
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry