reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki z mazowieckiego

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja Bielański, ale moja znajoma rodziła w lutym na Inflanckiej i sobie chwaliła.
 
reklama
ewach6 pisze:
na Solcu tez sie nie płaci z poród rodzinny a za znieczulenie niestety mówia ze trzeba
I jeszcze nie zawsze mozna je dostac ...
Ostatnio odwiedzilam Solec i troche przerazila mnie informacja, ze sa doby kiedy nie ma anastezjologow wykonujacych zzo...
Tez chcialam rodzic na Solcu, ale chyba zrezygnuje :(
 
No to ponoć w Bielańskim są anestezjolodzy, którzy pracują głównie na porodówce i dla nich to chleb powszedni znieczulanie przyszłych mam. Liczę, że w razie czegoś nie będzie z tym problemu, choć raczej nastawiam się, że o ile tylko dam radę to chcę bez zzo.
 
ja też będe starać się bez... zobaczymy.. znając życie jak zaczne o nie prosić będzie już za późno ;) najwyżej następnym razem nie będe już taka "do przodu" ;D
 
Priscilla przeraziłaś mnie, jestem w szoku

moim zdaniem chociaz jeden anestozjolog powinien byc zawsze na dyżuże
 
anestezjolog musi być, tak mi się wydaje - bardziej prawdopodobne, że nie wszyscy wykonują zzo... musi być ze względu na nie planowane cc, bo jakby sie coś działo to strach pomyśleć!!!
 
Nie wiem tego. Poinformowano mnie tlyko, ze na Solcu sa doby, kiedy nie wykonuja zzo, bo brakuje anastezjologow. Nie wiem jak to jest z cc, ale z tego co slyszalam to do cesarki tez stosuje sie zzo, a moze sie myle?
 
Do cesarki stosuje się raczej znieczulenie podpajenczynówkowe. ZZO tylko w przypadku gdy zaczal sie poród naturalny, mama juz dostala zzo i cos sie dzieje, co wymusza cc. Wtedy czesto tylko dodaja tego zzo i wykonuja cesarke.
 
Magdalena25 - to chyba nie jest regula. W szpitalu, gdzie zamierzam rodzic cc wykonuja pod zzo.
Ja w sumie dalej dokladnie nie wiem, czym te dwa znieczulenia sie od siebie roznia ???
 
reklama
Dokładnie nie powiem, ale gdzieś to było opisane.
Na pewno wkłuwają się w inne rejony. zzo chyba nieco płyciej.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry