reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki z mazowieckiego

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja się zapisałam na USG 3d na Krakowskim Przedmieściu 67/2 tel 826 08 25. Wiem, że wykonują je jeszcze w Pruszkowie w gabinecie Contenta i prof. Roszkowski ale nie wiem gdzie. Czytałam na forum opinie o nich wszystkich i duzo osób sobie chwali to, które wybrałam. Za dwa tygodnie się okaże.
Ceny od 150zł w Contencie, 200zł na Krakowskim Przedmieściu i chyba koło 300zł u Roszkowskiego.
 
reklama
jestem w 18 tc termin mam na 16 kwietnia i rodzic bede na inflanckiej, ze wzgledu na lekarza prowadzacego ktorego sobie chwale bardzo no i ze wzgledu na to ze to dobry szpital.....
 
najlepiej trafić właśnie na dobrego lekarza, który na dodatek pracuje w dobrym szpitalu :) ja miałam podobne szczęście mimo, że do lekarza chodze prywatnie :) gdybym nie trafiła tak do gina to pewnie chciałabym rodzić na Wołoskiej w MSWiA...
 
Z tego co się orientuje to prof. Roszkowski przyjmuje gdzieś na Saskiej Kepie w Warszawie, sama się tam wybieram. Będę rozmawiać w najbliżssyzm czasie z koleżanką ktorej robiła usg jakiś czas temyu, więc będę znała dokładny adres.
 
Ja też jestem z okolic Warszawy. Po głowie chodzi mi Bielański (już pisałam), bo tam mam lekarza. A ostatnio słyszałam dwie pozytywne opinie o Inflandzkiej, a trzecia koleżanka szykuje się tam na poród w styczniu.
Pozdrawiam,
Magdalena
 
Wracając do Usg 3D, ja właśnie wczoraj takie zrobiłam na Krakowskim Przedmieściu i z ręką na sercu mogę polecić. Pan doktor bardzo sympatyczny, po pytaniu o imię dzidzi zwracał się do niej po imieniu, badał uważnie i na koniec spisał 5-stronicowy raport o wszystkim co zobaczył (łącznie z wykresami i zdjęciami serduszkka i innych narządów wewnętrznych). Cena, no cóż w Warszawie wszystko jest droższe ale jako miły akcent na koniec oprócz płytki i dwóch pocztówek z wizerunkiem dziecka dostałam książkę pt "Położnictwo ilustrowane".
 
Obecnie mieszkam w Ciechanowie wiec moze cos wiecie na temat szpitala wojewodzkiego??? Przeprowadzilam sie z warszawy, a jak jeszcze zastanawialam sie czy nie rodzic w wawie to kolezanki ktore juz rodzily radzily albo karowa albo szpital dzieciatka jezus, jednak w obecnej sytuacji niestety raczej nie skorzystam ze wzgledu na odleglosc-boje sie ze moge nie zdarzyc a trudno mieszkac u rodzicow przed porodem:)) a w ciechanowie podobno standardem sa darmowe porody rodzinne wiec caly czas badam teren jak cos wiecie na temat tego szpitala to napiszcie bede wdzieczna- co do USG 3D/4D to ja bylam na krakowskim przedmiesciu pomimo nie malej ceny polecam tylko nie dajcie sie naciagnac na badanie!!!dodatkowo kosztuje 100zl+200zl USG jednak pomimo ceny warto- dodatkowo daja plytke CD z zapisem badania wiec caly czas mam w kompie krotki filmik jak moja dzidzia macha raczkami i jeszcze dostalam zdjecie:)
 
zapisałam się na poniedziałek na Krakowskie na to usg ;D
powiedzcie mi dziewczyny, czy robili je wam przez brzuszek, czy jak...
już się nie moge doczekać :)
 
reklama
Kosmi ja mialam pierwszy raz robione usg w 12/13 tygodniu wlasnie na krakowskim i lekarz powiedzial mi ze na tym etapie lepiej przez dolna czesc ciala, tylko ja bylam z mezem i jakos glupio siedziec na fotelu z cyms na ksztalt lokowki wiadomo gdzie a obok maz-dlatego wybralam metode przez brzuszek ale w piatym to juz chyba robia tylko przez brzuszek. Ja ide 12 grudnia, uwierz mi Kosmi warto sama zobaczysz jeszcze dostaniesz plytke wiec zawsze bedziesz mogla obejrzec dzidzie w domu:)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry