reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki z mazowieckiego

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kosmi badanie jest przez brzuszek. życzę miłych wrażeń ze spotkania z dzidzią i koniecznie zdaj nam później relacje.
 
reklama
czesc. Ja rodzilam na Solcu w Warszawie i teraz tez sie tam wybiore. Mily personel i lekarze. Poród rodzinny bezplatny, znieczulenie zewnatrzoponowe jest platne. ja w piątek mam usg i bedzie przez brzuszek.
 
A jak zaplecze technicze na Solcu? ja ciagle szukam sobie szpitala - najpierw mial byc IMiD, ale niedawno z niego zrezygnowalam. Teraz zastanawiam sie nad Karowa - bardzo milusio urzadzony, ale nie znam tam zadnego lekarza :( Na Solcu nawet mialabym dobrego ginekologa, ale nic nie wiem o szpitalu :) Czy w razie jakichs komplikacji pomagaja dzidziusiowi na miejscu czy przewoza do innych szpitali? To dla mnie w sumie najwazniejsze kryterium...
 
teraz wiem ze jest remont na Solcu na porodówce. nie wiem czy mają tam az takie wyposazenie.
nie znałam tam zadnego lekarza a byli dla mnie dobrzy.
to jest nr na odddział połozniczy 625-42-79 moze juz sa po remoncie
zawsze mozna zapytac
 
Witam wszystkie nowe mamy kwietniowe :)

Ja równiez myślę o szpitalu na Solcu, tez slyszałam, że jeszcze trwa remont, mam zamiar z mężem sie tam wybrać mozę już w styczniu, aby zobaczyć ten szpital. My cały czas jeszcze myslimy o Wołominie tam są porody w wodzie. Zobaczymy...
 
Anek ja tez myslałam o pierwszym porodzie w wodzie, nawet nie wiedzialam ze to jest w Wołominie. Myslałam ze w Warszawie nie ma jeszcze takiego szpitala. Ja na pewno sie wybiore na Solec, ciekawa jestem jak po remoncie to bedzie wyglądac. A ogólnie szpital jak szpital zadna rewelacja
 
Dziewczyny - skad ten entuzjazm szpitalem na Solcu? Sa przeciez w Wawie szpitale lepiej urzadzone niz ten i co wazne, szczycace sie znakomitym zapleczem dla noworodkow (w przypadku jakichkolwiek problemow - czego nikomu nie zycze). Prosze wyjasnijcie mi, co jest takiego w tym szpitalu, ze tyle z Was go wybiera?? Ja ciagle nie moge sie zdecydowac :(
 
Ja po wizycie na tym 3d usg się utwierdziółam w przekonaniu, że wybieram dobrze. Lekarz u którego byłam na tym USG pytał o szpital, jak powiedziałam, że Bielański to powiedział, że to dobry wybór i pytał czy mój lekarz tam pracuje :) z tego co czytałam na innych podforach to istotne.
 
u mnie głownie zdecydowało to ze był to jedyny szpital z tych które oferowały poród rodzinny bezpłatny, a ze rodziłam w lipcu wiekszosc szpitali miala remonty. Kolezanka tam rodzila i była zadowolona wiec poszłam juz do sprawdzonego szpitala.
 
reklama
tez tak slyszalalam - dlatego ponawiam prosbe o namiary na dobrego ginekologa pracujacego na Karowej. Ktos chyba sie tam wybiera, prawda??
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry