reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki z mazowieckiego

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Przed moim wyborem wstępnym czyli Solcem, cały czas myślałam o Karowej, ale tam się dostać to można kilo soli zjeśc i niekogo to nie wzruszy. Proóbowała się tam zapisac do lekarza już w 8 tygdoniu niestety osoby z zewnątrz nie mają takiej szansy. Ciąża musi być BARDZO zagrożona, zeby trafiła tam przypadkowa pacjentak z ulicy. Bez żadnych znajomości na Karową nie można się dostać i to jest moje zdanie. Chociaz tak jak pisałam bardzo chcuałam ta mrodzić.

Szpital Św. Zofii jak dla mnie odpada, poniewaz koszty porodu tam nie są na moja kieszeń a myślę o wykupieniu sobie położnej no i oczywiście poród rodzinny. Wieć Żelazna odpada.

Na Inflanckiej nie rodziłą żadna moja znajoma chociaż o tym szpitlau też myślłam, wiec na razie odpada.

A na Solcu, poród rodzinny jest bezpłatny, rodziły tam 3 moje znajome i są bardzo zadwolnone więc jeśli nie zdecyduje się na poród w wodzie to będe tam rodziła.

Wybór jest duży w Warszawie ale moim zdaniem trudny....
 
Aha zapomiałam dodać do Karowej, że z tego co słyszłam to z tego szpitala najczęsciej odsyłają do innych. To tyle co wiem i słyszałam o Warszawskich szpitalach.
 
w Warszawie jest duzo szpitali i bardzo ciezki wybór, kazda mama ma inne zdanie.
 
Rybciu moze załóz oddzielny wątek dla mam z Twoich oklic na wątku regionalnym, moze sie ktos zgłosi
 
W Bielańskim też rodzinny za darmo - właśnie dostałam "cynk" od koleżanki, która tam się niedługo rozdwoji ;D
 
kosmi dzieki za wiadomosc, jeszcze mnie interesuje ile tam kosztuje znieczulenie zewnatrzoponowe
Rybciu musisz załozyc nowy wątek na forum regionalne.
 
reklama
Kosmi dziekuje za wiadomosc, ja coprawda nie biore szpitala bieleńskiego pod uwage, ale zawsze warto wiedziec gdyby cos :)

Rybcia_21 nowy watek mozesz zalozyc, jak wejdziesz na Kwiecien 2006 na gorze w kwadracikach m.in bedzie NOWY WATEK kliknij i pisz:) Nie wiem czy dobrze wytlumaczylam :p
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry