reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki z mazowieckiego

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Jak już wspomniałam na innym wątku, moja znajoma w zeszłą noc urodziła chłopczyka. O 2 w nocy została odesłana ze szpitala bielańskiego :mad: - co potwierdza moją teorie, że najlepiej mieć lekarza w szpitalu gdzie się chce rodzić. Na szczęście trafiła do innego świetnego szpitala tj. na Karową i jest bardzo zadowolona, co prawda za poród rodzinny będzie musiała zapłacić 400zł i za ZO drugie tyle, ale mówi, że ma świetna opiekę itd. :) w bielańskim to znieczulenie też ponoć kosztuje 400zł.
 
reklama
nie ma to jak zapłacic i mieć dobra opiekę. dziwie sie Kosmi ze Twoja kolezanka zostala odesłana z tego szpitala który wybrała.
 
Była tam również dzień wcześniej, ponieważ w nocy zaczeła krwawić, przyjeli ją wtedy bezproblemowo - zbadał ją lekarz, zrobili KTG powiedzieli co się dzieje i odesłali do domu, bo jeszcze z dzień to potrwa. I faktycznie w następną noc zaczeły się skurcze, więc udali się znowu do tego samego szpitala. Niestety tym razem ich odesłali do innego bo ponoć zabrakło miejsc...
 
nie mam pojecia jak oni mogli ja odesłać, przeciez jak zaczyna sie krwawic to juz jest początek porodu.
brak mi słów do lekarzy
 
Wiesz zbadali ją itd. ja tam nie widze sensu przeleżenia całego dnia w szpitalu, poza tym ten śluz, czy co to tam jest, odpadło dopiero w następną noc i dopiero wtedy zaczeły się sączyć wody, jakby zostawili ją w szpitalu to pewnie zaraz kotoś wpadłby na pomysł wywoływania porodu tą oscy... uhhh nazwa mi wypadła. Najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło... głupio, że odesłali dziewczyne jak już miała regularne skurcze :( 
Napisałam o tym głównie ze względu na te ceny, no i akurat to wszystko w wawce więc się na nasz wątek nadaje :) I jednak na tą Karową z marszu można się dostać, ale to wszystko jest takie względne i cholera wie od czego zależy...
A chłopczyk sliczny, ma przepiękną czarną czuprynke, cudeńko :D
 
Wznawiam wątek :)

Wiecie może czy w szpitalnu na Solcu skonczył sie już remont?
Chcemy z mężem się tam wybrac i umówić z położną. Może znacie jakąś dobra polożną w tym szpitalu? bardzo mi zależy aby oprócz męża była z nami w tym ważnym dniu, wpierająca i znająca sie na rzeczy osoba :)
 
Anek, juz jest po remoncie na Solcu. Podobno calkiem niezle teraz to wszytsko wyglada. Ja tez sie tam wybieram, ale jakos ciagle brakuje czasu :)) Na razie zapisalam sie do szkoly rodzenia - za tydzien zaczynamy :)))
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry