reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki z mazowieckiego

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
tak zzo nieco płycej, do tego zzo można podać drugą dawke, dlatego czasem się daje do cc nie planowanego jak coś idzie nie tak, a zzo zostało już podane - z podpajęczynówkowym tak nie można bo jest inna technika podawania... do tego zzo jest dużo droższe, troszke dłużej i trudniej się je wykonuje dlatego dają raczej podpajęczynówkowe do planowanego cc, bo jak nie planowane to zazwyczaj narkoza...
 
reklama
czesc kwietnióweczki mam nadzieję ze wybaczycie mi ze juz urodziłam, niestety mała Ola nie chciała czekać juz dłuzej i urodziła sie 29 marca :)

apropo szpitala na Solcu, to prawda ze czasami nie ma anestozjologa i nie zawsze mozna dostać znieczulenie

ja rodziłam bez znieczulenia ale to tylko dlatego ze po dotarciu do szpitala miałam juz 9 cm rozwarcia, poród był bardzo lekki i trwal ok 15 min moze i lzej
teraz czuje sie super i znów nabieram sił
trzymam za Was kciuki
 
ewach6 pisze:
Priscilla przeraziłaś mnie, jestem w szoku

moim zdaniem chociaz jeden anestozjolog powinien byc zawsze na dyżuże
Niestety ja tez rozwazalam Solec ale połozna ktora mnie oprowadzala wyraznie dala mi do zrozumienia ze nie zawszy jest mozliwosc podania zzo. Dlatego wybralam Madalinskiego tam zawsze podaja.
 
ewach6 pisze:
czesc kwietnióweczki mam nadzieję ze wybaczycie mi ze juz urodziłam, niestety mała Ola nie chciała czekać juz dłuzej i urodziła sie 29 marca :)

apropo szpitala na Solcu, to prawda ze czasami nie ma anestozjologa i nie zawsze mozna dostać znieczulenie

ja rodziłam bez znieczulenia ale to tylko dlatego ze po dotarciu do szpitala miałam juz 9 cm rozwarcia, poród był bardzo lekki i trwal ok 15 min moze i lzej
teraz czuje sie super i znów nabieram sił
trzymam za Was kciuki
GRATULACJE!!! JA TEZ BYM TAK CHCIALA A TYM CZASEM JESTEM JUZ 2 DNI PO TERMINIE I NIC :-( I JESZCZE TAK SZYBKO!!! ZAZDROSZCZE CI !!!!!!
ewach6 pisze:
czesc kwietnióweczki mam nadzieję ze wybaczycie mi ze juz urodziłam, niestety mała Ola nie chciała czekać juz dłuzej i urodziła sie 29 marca :)

apropo szpitala na Solcu, to prawda ze czasami nie ma anestozjologa i nie zawsze mozna dostać znieczulenie

ja rodziłam bez znieczulenia ale to tylko dlatego ze po dotarciu do szpitala miałam juz 9 cm rozwarcia, poród był bardzo lekki i trwal ok 15 min moze i lzej
teraz czuje sie super i znów nabieram sił
trzymam za Was kciuki
 
charietta a co z porodem rodzinnym, na Madalinskiego jest płatny i znieczulenie tez
 
A ja wciąż wychodzę z założenia, że spróbuję bez zzo. No ale kto wie...
 
Madzia no to mamy takie samo założenie - ambitne ale mam nadzieję, że nie niewykonalne.
 
reklama
Oj Dori mam nadzięję, że szybko sprawdzisz i zdasz relację :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry