reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnioweczki z UK

Czesc Dziewczyny :)

Tygryseczku no ja mam chyba taki 'baby brain' - czasami czuje sie jakby wszystko do mnie docieralo w zwolnionym tempie ;) pewnie dlatego zapytalam sie czy to Twoja pierwsza wizyta ;) Ja mam swoja druga na poczatku listopada ale najbardziej nie moge sie doczekac drugiego scanu zeby znowu zobaczyc dzidzie :)

Ola10 ja mieszkam w Paisley pod Glasgow. Strasznie tu pada od kilku dni - tak pewnie bedzie do marca ;) A Ty w jakies miejscowosci mieszkalas?

Dziewczyny zastanawialyscie sie czy chcecie poznac plec dziecka czy chcecie miec niespodzianke? Ja caly czas zmieniam zdanie i nie moge sie zdecydowac :)
 
reklama
Ja tez sie nie moge doczekac drugiego scanu ale to jeszcze troche..... poki co czekam na pierwsze ruchy ale cos ich nie ma :( moze to za wczesnie jeszcze ;)
Ja chce poznac plec jak nie tu to w PL bo jade do PL 18 listopada i tam chce sie wybrac do gina bo wiadomo w pl to w pl ;)
 
Ja slyszalam ze pierwsze ruchy to sa odczuwalne blizej 20ego tygodnia - rowniez czekam na nie z niecierpliwoscia. Podobno u szczuplych dziewczyn moga wystapic juz okolo 17ego tygodnia. Musimy sie uzbroic w cierpliwosc choc u Ciebie pewnie wystapia szybciej bo jestes jakis dobry tydzien dalej niz ja. A to jest Twoje pierwsze malenstwo?

Co do ginekologow w Polsce to ostatnio sie troche zrazilam. Bylam na prywatnej wizycie na samym poczatku ciazy aby potwierdzic ciaze i sprawdzic czy wszytsko jest ok. Niestety pan ginekolog rozmawial ze mna pomiedzy pisaniem swoich smsow i odbieraniem telefonow. Nawet na pytania ktore mu zadawalam odpowiadal jakos nie chetnie..
Tak mi sie niefortunnie trafilo bo moj ginekolog ktorego sobie bardzo cenie i do ktorego chodze juz kilka lat niestety byl na urlopie. Tak czy siak pewnie jak polece do polski na swieta to tez pojde na jakas kontole ;) a myslalas moze o usg w 3D?
 
Myslam ale nie wiem sadze ze to wydawanie pieniedzy w bloto w zaleznosci ile bedzie kosztowalo jak z jakies 50 zl wiecej to ok ale nie 100 czy 150 wole za ta kase cos dla dziecka kupic :) a wydatki sie szykuja bo to moje pierwsze malenstwo :)
Dzis bylam u poloznej i slyszalam bice serduszka ale slodko :) i powiedziala ze po 21 tyg tak nie bardzo latac no ale czemu to nie wiem ...szczupla to ja az taka nie jestem fakt wazylam 45 ale boczki i troszke oponki mialam teraz jakies 2 kg na plusie zobaczymy jak to dalej no i cos mnie choroba rozklada ;( gardlo boli ....a do pracy trzeba isc....
 
Hej dziewczyny

Tak jak i wy termin porodu mam na kwiecien. Teraz jestem w 16 tygodniu i 4 dniu ciazy. Chetnie przylacze sie do dyskusji :-)
 
Tygryseczku ja w zeszlym tyg tez cos podlapalam. Zlapalo mnie ostre przeziebienie. Zaczelo sie od bolu gardla i kataru. GP powiedziala ze gardlo mam plukac woda z sola a jak bede sie bardzo zle czuc to standardowo - slawny paracetamol...
Naszczescie od wczoraj czuje sie lepiej ale najlepiej to chyba odpoczywac i uwazac na siebie:)
 
Manima- ja przez ostatnie 3 lata mieszkałam kolo Ayr no moze bliżej Stranraer bylo bo to mała mieścina była ale tak czy inaczej miałybyśmy do siebie blisko, kurde ale mi sie zatęskniło za Szkocją.

co do usg 3D to ja chyba spasuje macie racje jest na co kasę wydawać.

tygryseczek- 45 kg i ty szczupła nie jestes :szok:proszę cię. fajnie tak posluchać dzidziusiowego serduszka ja jeszcze nie slyszalam.
 
reklama
Do góry