reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnioweczki z UK

tygryseczek teraz wizytę mam na 05 list i pewnie na drugi dzien USG połówkowe bo na nie musze do szpitala jechac bo kiepski mają sprzet w przychodni. ogólnie wizyty mam co 4 tyg.
 
reklama
Witam Sylvunia - skad jestes? Czy to Twoja pierwsza dzidzia?

Hej manima przepraszam ze dopiero teraz :( obiecuje E się poprawię. Tak to moja pierwsza dzidzia a mieszkam na obrzeżach LOndynu. Ja wlasnie w zeszłym tygodniu miałam polowkowe usg jestem przeszczesliwa że wszystko ok ale ten palant co mi robił nie dość że był bardzo nie miły to co się okazało ze to Polak :(:( ale po świętach będę chciała udać się prywatnie to polskiego gin w Angli. Może polecacie jakiegoś??
 
Ja mieszkam w Londynie. Juz mam za sobą połówkowe USG. Z synkiem wszystko super !!! U mnie stwierdzono nisko położone łożysko. Ale bede dobrej myśli że jeszcze sie wszystko unormuje.
 
Ja mieszkam w Londynie. Juz mam za sobą połówkowe USG. Z synkiem wszystko super !!! U mnie stwierdzono nisko położone łożysko. Ale bede dobrej myśli że jeszcze sie wszystko unormuje.
Witaj milka, ja też jestem z Londynu :) Gdzie dostalaś szpital? Ja na Queen Charlotte's & Chelsea Hospital, ale i jak planuje zjechać do Polski, na razie czekają mnie już tylko wizyty u GP, koniec z USG :( Gratuluję chłopczyka, ja również się dowiedziałam na połówkowym że będę mieć chłopca ;)
 
Ja dostałam
West Middlesex University Hospital.
Mam do niego bardzo blisko bo moze z 1,5 km. Bardzo sie z tego cieszę - troche mine to uspokoiło.
Gratuluje Synka :)
Dlaczego chcesz rodzic w Polsce ?
 
Ja mam dodatkowe USG w 36 tygodniu bo mam problem z Nisko położonym lożyskiem. Jeśli sie nie podniesie to niestety cesarka :/
Jade do Polski na święta i mam juz umówioną wizytę u mojego gin. Zobaczymy jaką on diagnozę postawi.
 
Nie martw się, wszystko będzie dobrze :) jak dla mnie to trochę późno masz to USG, gdybym tutaj rodziła to na pewno prywatnie chciałabym zrobić USG, bo jakoś to dla mnie za mało :( Daj znać jak było u gina... :) Ja do Polski zjeżdżam bo nie chce wychowywać tutaj sama, mąż do pracy a ja sama. Zadecydowaliśmy że lepiej będzie jak wrócimy do kraju.
 
reklama
Też właśnie jestem zdziwiona że tak późno mam scan. Myślałam, że w związku z obniżeniem łożyska bedzie to monitorowane częściej :/
Dlatego mam wizytę umówioną w Polsce.
Tutaj powiem szczerze nie ufam do końca służbie zdrowia.
 
Do góry