reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki z Warszawy

reklama
Witam się i ja :-) no to skoro już mamy swój wątek to możemy trochę poobgadywać nasze kochane miasto, haha!
W jakich okolicach mieszkacie Dziewczyny? ja na Białołęce, na wysokości CH Targówek. Przeprowadziliśmy się tu w styczniu z Nowego Światu. No i zamieniłam centrum na wioskę :rofl2: ale chwalę sobie mieszkanie na peryferiach.
 
Ja mieszkam na Starym Mokotowie, przy metrze Racławicka. Przeprowadziłam sie 2,5 roku z temu z Kabat, ale nie jest to dla mnie wielka zmiana bo wychowywalam sie w tej samej okolicy w ktorej obecnie mieszkam. Lubie ta okolice, zielono, spokojnie a do centrum 10min metrem :) Jakies 300m od domu mam Ogrodek Jordanowski, wiec dzidzia jak podrosnie bedzie miala gdzie szalec :)
 
Ja mieszkam jeszcze na stegnach....4 lata temu przeniosłam sie tu z ursynowa...i dlugo nie moglam sie przyzwyczaic bo jednak ursynow to metro pod nosem i przez to wszedzie blisko i szybko:)
 
L-oka to blisko siebie mieszkamy :happy2:
Jouluatto znam Twoje okolice, ładnie masz a i ten ogródek jordanowski rzeczywiście fajny jest.
Ja z kolei czekam aż metro dojedzie do mnie ;-) jeszcze trochę poczekam, ale perspektywa obiecująca :-p

Marteczka piszesz że jeszcze jesteś na Stegnach, a planujesz przeprowadzkę?
 
beata no to fajnie :) ja dzisiaj odwiedzilam smyka megastore - tam mozna wszystko poogladac a pozniej juz wiem co chce zamówic na necie :) tez masz dosyc blisko do tego sklepu. ja sie ucze dopiero wszystkiego - to bedzie moje pierwsze ale dlugo wyczekiwane dziecko :)

Dziewczyny to jak z tym naszym spotkaniem? ja sie dostosuje co do miejsca, godziny tak jak wczesniej pisalam: najlepiej w srode - caly dzen mi pasuje, pozostałe dni do 13-14. Bo popoludniu nie dam rady.

A miejsce to moze rzeczywiscie jakies okolice centrum albo arkadia? tam jest dobry dojazd, metro niedaleko i wiele tramwajów jezdzi. Co wy na to?
 
reklama
Mi Arkadia jak najbardziej pasuje :) Tylko tak albo przed 19.11 albo po 26.11, bo na kilka dni uciekam z Warszawy ;)

A co do ciazowych "mjejscowek". Ja dzis odwiedzilam sklep HappyMum w Wola Parku w poszukiwaniu kurtki. Szczerze ceny powalaja i to w sensie negatywnym, a wzory nie zachwycaja...
Wszystko co podobalo mi sie w katalogu, na zywo - ani troche. Ostatecznie obkupikam sie za cene jednej kurtki ciazowej z HappyMum w C&A i mam luzna puchowa kurtke, z zapasem na brzuch, 3 pary jeansow (na gumke! :)) i 5 dlugich bluzek a do tego jeszcze sweter i legginsy z House'a :) Strasznie jest teraz duzo wyprzedazy w sklepach ciuchowych, naprawde mozna niezle zapolowac :)
 
Do góry