reklama

Kwietnióweczki z Warszawy

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2014' rozpoczęty przez L-oka, 28 Październik 2013.

1. L-oka

L-oka Fanka BB :)

Zapraszamy Panie z Warszawy i okolic: formu o spotkaniach, wydarzeniach w okolicy Warszawy i innych loklanych rozmowach.

2. Marteczka08

Marteczka08 Fanka BB :)

Ja się melduje:)

3. reklama
  4. Jouluatto

Jouluatto Fanka BB :)

I ja sie zglaszam :)

5. beatka

beatka Fanka BB :)

Witam się i ja :-) no to skoro już mamy swój wątek to możemy trochę poobgadywać nasze kochane miasto, haha!
    W jakich okolicach mieszkacie Dziewczyny? ja na Białołęce, na wysokości CH Targówek. Przeprowadziliśmy się tu w styczniu z Nowego Światu. No i zamieniłam centrum na wioskę :rofl2: ale chwalę sobie mieszkanie na peryferiach.

6. Jouluatto

Ja mieszkam na Starym Mokotowie, przy metrze Racławicka. Przeprowadziłam sie 2,5 roku z temu z Kabat, ale nie jest to dla mnie wielka zmiana bo wychowywalam sie w tej samej okolicy w ktorej obecnie mieszkam. Lubie ta okolice, zielono, spokojnie a do centrum 10min metrem :) Jakies 300m od domu mam Ogrodek Jordanowski, wiec dzidzia jak podrosnie bedzie miala gdzie szalec :)

7. Marteczka08

Marteczka08 Fanka BB :)

Ja mieszkam jeszcze na stegnach....4 lata temu przeniosłam sie tu z ursynowa...i dlugo nie moglam sie przyzwyczaic bo jednak ursynow to metro pod nosem i przez to wszedzie blisko i szybko:)

8. L-oka

Hej,

ja mieszkam w Markach, niedaleko M1 :)

9. beatka

beatka Fanka BB :)

L-oka to blisko siebie mieszkamy :happy2:
    Jouluatto znam Twoje okolice, ładnie masz a i ten ogródek jordanowski rzeczywiście fajny jest.
    Ja z kolei czekam aż metro dojedzie do mnie ;-) jeszcze trochę poczekam, ale perspektywa obiecująca :-p

Marteczka piszesz że jeszcze jesteś na Stegnach, a planujesz przeprowadzkę?

10. reklama
  11. L-oka

beata no to fajnie :) ja dzisiaj odwiedzilam smyka megastore - tam mozna wszystko poogladac a pozniej juz wiem co chce zamówic na necie :) tez masz dosyc blisko do tego sklepu. ja sie ucze dopiero wszystkiego - to bedzie moje pierwsze ale dlugo wyczekiwane dziecko :)

Dziewczyny to jak z tym naszym spotkaniem? ja sie dostosuje co do miejsca, godziny tak jak wczesniej pisalam: najlepiej w srode - caly dzen mi pasuje, pozostałe dni do 13-14. Bo popoludniu nie dam rady.

A miejsce to moze rzeczywiscie jakies okolice centrum albo arkadia? tam jest dobry dojazd, metro niedaleko i wiele tramwajów jezdzi. Co wy na to?

12. Jouluatto

Mi Arkadia jak najbardziej pasuje :) Tylko tak albo przed 19.11 albo po 26.11, bo na kilka dni uciekam z Warszawy ;)

A co do ciazowych "mjejscowek". Ja dzis odwiedzilam sklep HappyMum w Wola Parku w poszukiwaniu kurtki. Szczerze ceny powalaja i to w sensie negatywnym, a wzory nie zachwycaja...
    Wszystko co podobalo mi sie w katalogu, na zywo - ani troche. Ostatecznie obkupikam sie za cene jednej kurtki ciazowej z HappyMum w C&A i mam luzna puchowa kurtke, z zapasem na brzuch, 3 pary jeansow (na gumke! :)) i 5 dlugich bluzek a do tego jeszcze sweter i legginsy z House'a :) Strasznie jest teraz duzo wyprzedazy w sklepach ciuchowych, naprawde mozna niezle zapolowac :)

Poleć forum