reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki z Warszawy

To nie jest dobry dzień, mnie ścięło choróbsko. Niby nic bo gardło boli, ale ten ból mięśni stawów całego ciała to mnie osłabia nerwowo....
 
reklama
Dziewczyny, pisze tu bo sie nam te tematy spotkaniowe jakos rozeszly po innych watkach ;) Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja na to, ze 12.10 bedziemy w Warszawie. Zostaniemy pewnie na okolo 3 tygodnie, ale tylko do 20.10 bede miala samochod bo potem niestety maz na dwa tygodnie wybywa razem z autem. Wiec gdybysmy mialy sie spotkac u Jotemki to najbardziej pasowaloby mi wlasnie przed 20.10, bo komunikacja ciezko mi bedzie dojechac z Kabat (bede prawdopodobnie z malym u rodzocow podczas nieobecnosci meza). No chyba ze po 20.10 spotkalybysmy sie jakos w miare na linii metra to nie ma problemu :)
 
mi pasuje kazdy termin :) w poniedzialki - do 13 mam wolne, we wtorki - najlepiej po 13 ale jak cos to dam rade i rano, srody - do 15:30 mam wolne, czwartki do 17, piatki cale. Jestem mobilna :) ale jakby sie udalo gdzies w centrum chociaz spotkac to byloby super.
 
Ja też bardzo chętnie się z Wami spotkam, bo jeszcze trochę i oszaleję :no::wściekła/y:!!! Tylko nie mogę 20-tego bo idę na warsztaty BLW :tak:, 22-go mamy bioderka na 10:00 ale potem już luzik.... a wcześniej to każdy termin mi pasuje poza weekendami...
 
Dziewczyny j 13-19 październik jestem w Pruszkowie i chętnie się spotkam tylko nie ukrywam że bardziej mi pasuje centrum lub rejony Ochoty
 
reklama
Mi pasuje, Kuba będzie mial równe pół roczku to niech świętuje z rówieśnikami ;-) a gdzie proponujecie? Fajnie jakby było gdzie polazic przy tak pięknej pogodzie jeśli się utrzyma ;-) może pola mokotowskie?
 
Do góry