reklama

Kwietnióweczki z WROCŁAWIA ;)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2014' rozpoczęty przez ranhita, 20 Październik 2013.

1. ranhita

ranhita Zaciekawiona BB

Zapraszamy wszystkie kobitki z Wrocławia;)

2. ranhita

ranhita Zaciekawiona BB

Kochane ja jestem za spotkaniem tak wiec jestem otwarta na propozycje ;) najbardziej pasuje mi rano bo na 14-22 chodzę do pracy..od listopada każdy dzien mi odpowiada bo juz czeka mnie błogie lenistwo bo idę na urlop a pózniej juz L4;) czekam na propozycje ;)

3. reklama
  4. mojeboje

mojeboje Fanka BB :)

Z tego co dziewczyny pisały to wychodzi że na razie mogłybyśmy tylko we dwie (no chyba, że jeszcze są jakieś inne, zakamuflowane wrocławianki:), ja mogę raczej od następnego tygodnia, w godzinach popołudniowych bo póki co pracuję.

5. mojeboje

A i jeszcze pytanko do wszytkich wrocławianek - z jakich rejonów jesteście i czy wiecie już w jakich szpitalach chciałybyście rodzić? A może macie jakieś wcześniejsze doświadczenia i wiecie gdzie warto albo nie warto?

6. ranhita

ranhita Zaciekawiona BB

To moze jeszcze poczekamy aż reszta sie zgłosi i umówimy sie na dogodny termin;) ja pewnie tez dopiero następny tydzien albo po wszystkich świętych bo jeszcze trzeba ogarnąć cmentarze;/ takze czekajmy na resztę;)

7. ranhita

ranhita Zaciekawiona BB

Ja jestem z Leśnicy;) a chce rodzic albo na Borowskiej ( ze względu na lekarza prowadzącego)albo Brochów;) jeszcze zobaczę;) napewno odpada Kamieńskiego..

8. ranhita

ranhita Zaciekawiona BB

ImageUploadedByForum BabyBoom1382308890.695963.jpg chciałam Wam przedstawić mojego dzidziorra 12 tydzien 3 dzień;) termin 30.04;)

9. oliwia55

oliwia55 Fanka BB :)

Tak jak pisałam, ja narazie nie mam czasu, praca do 15, pózniej do przedszkola po młodego. Ja poprzednio rodziłam na Kamieńskiego, byłam zadowolona, w sumie mam najbliżej tam. miałam położną tylko dla siebie, na telefon, pózniej sala jednoosobowa, leżałam tylko 3 dni ale miło wspominam, miłe położne, pomocne w laktacji. podobno niedawno tez był tam remont więc napewno jeszcze lepszy komfort.

10. reklama
  11. mojeboje

Z racji bliskości chyba też będę na Kamieńskiego, tyle, że czytałam już jakieś opinie, że z pomocą położnych to tam jest kiepsko, tzn o wszystko trzeba się prosić a ja niestety nie jestem osobą, która umie się kłócić o swoje... No i mnie czeka cesarka więc też sytuacja będzie wyglądać trochę inaczej.

12. oliwia55

oliwia55 Fanka BB :)

Ja akurat na położne na Kamieńskiego nie narzekałam, ale wiadomo, wszedzie jest róznie i nie wiadomo na jaki humor trafi sie personelu. Moja koleżanka natomiast rodziła na Brochowie i powiedziała nigdy więcej, położne znieczulica na wszystko, więc wiadomo każdy ma swoje zdanie.:-) Ja na Kamieńskiego mam blisko, i napewno z bólem nie będę jechac przez całe miasto. mojeboje to może i nawet spotkamy sie w szpitalu jeśli uda nam sie w terminie rodzić :)

Poleć forum