reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki z WROCŁAWIA ;)

reklama
Kochane ja jestem za spotkaniem tak wiec jestem otwarta na propozycje ;) najbardziej pasuje mi rano bo na 14-22 chodzę do pracy..od listopada każdy dzien mi odpowiada bo juz czeka mnie błogie lenistwo bo idę na urlop a pózniej juz L4;) czekam na propozycje ;)
 
Z tego co dziewczyny pisały to wychodzi że na razie mogłybyśmy tylko we dwie (no chyba, że jeszcze są jakieś inne, zakamuflowane wrocławianki:), ja mogę raczej od następnego tygodnia, w godzinach popołudniowych bo póki co pracuję.
 
A i jeszcze pytanko do wszytkich wrocławianek - z jakich rejonów jesteście i czy wiecie już w jakich szpitalach chciałybyście rodzić? A może macie jakieś wcześniejsze doświadczenia i wiecie gdzie warto albo nie warto?
 
To moze jeszcze poczekamy aż reszta sie zgłosi i umówimy sie na dogodny termin;) ja pewnie tez dopiero następny tydzien albo po wszystkich świętych bo jeszcze trzeba ogarnąć cmentarze;/ takze czekajmy na resztę;)
 
Ja jestem z Leśnicy;) a chce rodzic albo na Borowskiej ( ze względu na lekarza prowadzącego)albo Brochów;) jeszcze zobaczę;) napewno odpada Kamieńskiego..
 
ImageUploadedByForum BabyBoom1382308890.695963.jpg chciałam Wam przedstawić mojego dzidziorra 12 tydzien 3 dzień;) termin 30.04;)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1382308890.695963.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1382308890.695963.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 116
Tak jak pisałam, ja narazie nie mam czasu, praca do 15, pózniej do przedszkola po młodego. Ja poprzednio rodziłam na Kamieńskiego, byłam zadowolona, w sumie mam najbliżej tam. miałam położną tylko dla siebie, na telefon, pózniej sala jednoosobowa, leżałam tylko 3 dni ale miło wspominam, miłe położne, pomocne w laktacji. podobno niedawno tez był tam remont więc napewno jeszcze lepszy komfort.
 
Tak jak pisałam, ja narazie nie mam czasu, praca do 15, pózniej do przedszkola po młodego. Ja poprzednio rodziłam na Kamieńskiego, byłam zadowolona, w sumie mam najbliżej tam. miałam położną tylko dla siebie, na telefon, pózniej sala jednoosobowa, leżałam tylko 3 dni ale miło wspominam, miłe położne, pomocne w laktacji. podobno niedawno tez był tam remont więc napewno jeszcze lepszy komfort.
Z racji bliskości chyba też będę na Kamieńskiego, tyle, że czytałam już jakieś opinie, że z pomocą położnych to tam jest kiepsko, tzn o wszystko trzeba się prosić a ja niestety nie jestem osobą, która umie się kłócić o swoje... No i mnie czeka cesarka więc też sytuacja będzie wyglądać trochę inaczej.
 
reklama
Ja akurat na położne na Kamieńskiego nie narzekałam, ale wiadomo, wszedzie jest róznie i nie wiadomo na jaki humor trafi sie personelu. Moja koleżanka natomiast rodziła na Brochowie i powiedziała nigdy więcej, położne znieczulica na wszystko, więc wiadomo każdy ma swoje zdanie.:-) Ja na Kamieńskiego mam blisko, i napewno z bólem nie będę jechac przez całe miasto. mojeboje to może i nawet spotkamy sie w szpitalu jeśli uda nam sie w terminie rodzić :)
 
Do góry