reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki z WROCŁAWIA ;)

Dziewczyny ja nadal pracuje i nie zamierzam iść jeszcze na L4 - choć siedzenie po 8h męczy :/. Szukam właśnie jakichś zajęć "fitness" dla przyszłych mam. Może coś słyszałyście i polecacie?
Pozdrawiam
 
reklama
Dziewczyny ja nadal pracuje i nie zamierzam iść jeszcze na L4 - choć siedzenie po 8h męczy :/. Szukam właśnie jakichś zajęć "fitness" dla przyszłych mam. Może coś słyszałyście i polecacie?
Pozdrawiam

Ja siedzę juz na L4 niestety moja praca jest za ciężka (dźwiganie itd) wiec wole nie ryzykować po ostatnim jak po pracy trafiłam na Borowską z ostrymi bólami brzucha ..dwa dni sie nie mogłam ruszać a brzuch twardy jak skala..kazali sie nie przemęczać bo z dzidzią wszystko było ok tylko te bóle od przemeczenia i niestety dźwigania..staralam sie nie dźwigać ale u mnie w pracy sie nie da;/ a innego stanowiska na które mogłabym przejść niestety nie ma;/ i tym sposobem jestem od 3 dni w domu i juz mam odleżyny a co bedzie pózniej:/ ratunkuuuu ;) ale za to codziennie pichcę rożne pyszności;) wczoraj pizza włoska dziś zupka pomidorowa a jutro pierś z kurczaka grillowana + salatka grecka a do tego ziemniaczki pieczone w piekarniku;)) czuje ze nieźle przytyje..jak narazie mam -2 kg od wagi początkowej bo na poczatku schudłam 4 kg a teraz przez 3 tyg przytylam 2... I w końcu w miarę dobrze sie czuje bo wcześniej spędzałam całe dnie na "rozmowach z niedźwiedziem" ;)) a jak tam u Was dziewczynki?
 
hej dziewczynki:) przepraszam, że tak dawno mnie nie było postaram się nadrobić wszystkie zaległości;) ja też już jestem na zwolnieniu do tego już trochę wolniejsza, bo obroniłam się z podyplomówki i w końcu wracam do życia i będę mieć wiecej czasu:) a ostatnio buszując po internecie w poszukiwaniu szkoły rodzenia i położnej natrafiłam na konferencjędla przyszłych i młodych mam z cyklu Akademia Mama Pyta pl., która odbędzie się w styczniu we Wrocławiu może którąś z Was to zainteresuje - więcej informacji tu: http://************/warsztaty-i-konferencje/akademia-********-pl-we-wroclawiu-3#no_map Pozdrawiam Was serdecznie:-):happy:
 
Ostatnia edycja:
Aknello gratulacje;) teraz pewnie troche odsapniesz ;) zaraz wejdę w linka i obczaje co to za program to moze sie wybiorę;)albo zrobimy wypad grupowy ;)ostatnio byłam u lekarza i na 70% dziewczynka;)))) ale jeszcze nie bede sie cieszyła bo rożnie to bywa ;) ale śmieje sie ze jak bedzie dziewczyna to w końcu bede miała sojuszniczke i wykończymy tych chłopów haha;)jutro ide ns wizytę prywatnie wiec zobaczymy jeszcze co on powie;) mam nadzieje ze potwierdzi;)
 
hej dziewczynki:) przepraszam, że tak dawno mnie nie było postaram się nadrobić wszystkie zaległości;) ja też już jestem na zwolnieniu do tego już trochę wolniejsza, bo obroniłam się z podyplomówki i w końcu wracam do życia i będę mieć wiecej czasu:) a ostatnio buszując po internecie w poszukiwaniu szkoły rodzenia i położnej natrafiłam na konferencjędla przyszłych i młodych mam z cyklu Akademia Mama Pyta pl., która odbędzie się w styczniu we Wrocławiu może którąś z Was to zainteresuje - więcej informacji tu: http://************/warsztaty-i-konferencje/akademia-********-pl-we-wroclawiu-3#no_map Pozdrawiam Was serdecznie:-):happy:

Ja już z 2 tyg temu zapisałam sie, wiec dziewczyny zapisujcie sie, to może wkoncu spotkamy sie chociaz tam:-)
 
ranhita dziękuję:) ale żeby nie było, że się lenię to już zaczynam kolejną podyplomówkę ale tylko 1,5 roku:)
co do maluszka to ja cały czas mam niespodziankę,chociaż w sumie mąż chce wiedzieć co będzie ale ja niekoniecznie. Ostatnio na badaniach dzidzia nie chciała się odwrócić i współpracować z panią doktor, zobaczymy jak będzie na kolejnej wizycie 26.11
oliwia55 ja też już się zapisałam, zobaczymy kto jeszcze dołączy i może uda się spotkać w większym gronie :-)
 
Zapisana;) jak bedxie sie zbliżał termin to ustalimy gdzie sie spotkamy to wkroczymy tam razem grupowo;)) hehe
 
reklama
Ja również zapisałam się J
Od dziś jestem na L4, ale tylko na ten tydzień - muszę troszkę odpocząć -więc od dziś błogie lenistwo :)
 
Do góry